Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] Luvvka


Luvvka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Luvvka


Wiek: rocznikowo 18


Daj nam się poznać: Mam na imię Paulina. W lipcu będę obchodziła swoje 18 urodziny. Uczęszczam do technikum o kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Jestem osobą spędzającą dużo czasu przed komputerem. Grając w gry w większości przebywam na teamspeaku. Gram w gry takie jak: CS:GO, fortnite, fall guys oraz zdarza się też w lola. Interesuję się także muzyką, słucham tego co wpadnie w ucho. Jestem osobą towarzyską, komunikatywną, lubiącą pomagać innym. 

 

Twoje doświadczenie: : Byłam zastępczynią właścicielki na nieistniejącym już serwerze ts3.black, więc większość rzeczy ogarniam. 

 

Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak


Ile możesz poświęcić czasu?: Ciężko to określić, gdyż spędzam dużo czasu na tsie, ale na pewno minimum 2h dziennie. 

 

Posiadasz mikrofon?: Tak


Przeszedłeś mutację głosu?: Ciężko to określić jako kobieta. 

 

Co chciałbyś dodać nowego na serwer: Chciałabym wprowadzić karaoke, które odbywałoby się, np. co dwa tygodnie. 

 

 

 

Edytowane przez Luvvka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Luvvka napisał:

Chciałabym wprowadzić karaoke, które odbywałoby się, np. co dwa tygodnie. 

Fajna inicjatywa, chodź wątpię, żeby karaoke odbywało się systematycznie. Chociaż w piątki o godzinie 20 jest dużo osób po %, więc może być zainteresowanie :D

 

Dużo czasu poświęcasz na strefach prywatnych oraz przede wszystkim z użytkownikami, którzy nie należą do strefy nieba czy csowicze.

Nie miałem zbytnio okazji Cię dobrze poznać, więc ciężko mi się specjalnie wypowiedzieć na temat Twojego zachowania. Wydajesz się spokojną i opanowaną osobą.

Myślę, że przydałby się admin, który będzie wywodził się ze strefy prywatnej. 

Jestem na tak 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK
+ kultura
+ pomocna
+ pełni swoja obecną rangę Bardzo dobrze
+ chęci
+ wiek


Kontakt: STEAM , FORUM 

sygnatura od kubusia eh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj to dopiero jest rozpisanie sie 
cos tam cię widać ale jak pewien poprzednik, zaczęłaś wchodzić jak zaczęła sie rekrutacja na admina ts-a ale może to być zbieg okoliczności 
+ jesteś w miarę pomocna to słychać na kanale 
-osobiście to rzadko sie znamy bo nie wchodziłaś wcześniej może to jest powodem ze nie dawno dołączyłem do grupy FFA
+masz dużą popularność wobec niektórych ludzi 
+/- przebywanie z tobą na kanale z innymi osobami świadczy o tym ze nie jesteś taka "tępa" 

pod sumując jestem za okresem próbnym :)

765856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie