Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od bana


Wiadro/

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Wiadro Gwozdzi/
IP / Steam ID*:STEAM_1:0:515838234
Admin banujący:Maciek*
Data i godzina otrzymania bana*:30.01.2022 .21:38
Runda:druga
Serwer*:chowany
Powód:prowokacja
Link do demka*:https://w66.hltv.org.pl/srv71317/HLTV-2201302137-chowany_base_full.dem.zip
Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*:admin uzyl wulgaryzmu powiedzialem kultura i za to dostalem bana na 1 dzien.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Maciek* Czekamy na wypowiedź, przedstawienie dowodów na powód bana. 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowokowałeś mnie po tym jak powiedziałeś kultura gdzie w regulaminie jest napisane że można przeklinać lecz jedynie z umiarem oczywiście to było pierwsze przekleństwo jakie powiedziałem po wejściu na serwer. Jeśli chodzi o prowokacje powiedziałeś coś słowami "Nie dasz mi bana nie dasz rady" czy coś w tym stylu. Ban może być zdjęty ponieważ jest on nadany niesłusznie oraz zbyt na długą ilość godzin.

Edytowane przez Maciek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maciek* napisał:

Sprowokowałeś mnie po tym jak powiedziałeś kultura gdzie w regulaminie jest napisane że można przeklinać lecz jedynie z umiarem oczywiście to było pierwsze przekleństwo jakie powiedziałem po wejściu na serwer. Jeśli chodzi o prowokacje powiedziałeś coś słowami "Nie dasz mi bana nie dasz rady" czy coś w tym stylu. Ban może być zdjęty ponieważ jest on nadany niesłusznie oraz zbyt na długą ilość godzin.

Nie powiedziałem jak ty to napisałes " nie dasz rady dac mi bana" powiedziałem "Chcesz to dawaj ciekawe za co"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub_csowicze2021.png

Ban nie zostanie skrócony, jest to twój 18 ban za kulture/prowokacje/wyzwiska. Jeśli uważasz że admin nie słusznie ukarał możesz złożyć skargę w odpowiednim dziale.

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie