Skocz do zawartości

Zablokowane polecacie jakies tytuly?


teslaguy

Rekomendowane odpowiedzi

siemano, chciałby sie ktoś podzielić fajnym filmem byle nie horror czy jakaś przesadna komedia lub anime. Może być fantasy bo bardzo lubie takie klimaciki , moze być film w stylu bad boys ( troche smiesznie, troche akcji a troche wzruszenie ) . Może być też starszy film typu  Psy ( albo jakis inny z zagranicznej produkcji ) . Jacyś superbohaterowie albo jakaś paczka jak w szybkich i wscieklych. Ostatnio nie mam co oglądać i straszliwie mi sie nudzi :(. Może być też typu Hotel Transylwania czy innych takich " bajkowych " :D. Bardzo bym dziekowal osobom które pochwaliłyby sie filmami o takowych wymaganiach :P 

Pozdrawiam witek ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam serial Polski 1983, może ci się spodoba może nie. Ale ja polecam tylko 2 sezonu brakuje. Albo obejrzyj sobie Wiedźmina, ja całego już obejrzałem z 5 razy :pepeserduszko:

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2022 o 00:34, JeDi napisał:

Szajka fajny film 👊godny polecenia :)

bardzo fajny film, jak lubisz takie klimaty to polecam Ci " Lupin " ( serial ) lecz pewnie oglądałeś :D 

W dniu 21.01.2022 o 00:46, Nyguss napisał:

Ja polecam serial Polski 1983, może ci się spodoba może nie. Ale ja polecam tylko 2 sezonu brakuje. Albo obejrzyj sobie Wiedźmina, ja całego już obejrzałem z 5 razy :pepeserduszko:

1 serial nie wpadł mi w gusta lecz wiedzmina obejrzałem i po 2 dniach sie stesknilem za nim i zaczałem od nowa oglądać 2 raz xD ( nie moge sie doczekać na trzeci sezon :D ) 

W dniu 21.01.2022 o 08:33, drenn napisał:

"Instrukcji nie załączono"- dobry komedio-dramat.

oglądałem prawie identyczny film o tym samym tylko akcja działa sie we Francji, ale na tym też sie uśmiałem :D 

 

Jeśli macie jeszcze jakieś to z checią przygarne :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie