Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane #1149 Pytanie na dziś


Gość P00F

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że unikam konfliktów!

Nie podejmuję żadnych działań, bo nie mam czasu.

Pozdrawiam z Dżesiką i Brajankiem!❤💃

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły staram się unikać konfliktów i przede wszystkim rozmawiać! Rozmowa pomaga w większości sytuacji. Ale jeśli to nie daje efektów i opponent dalej się stawia, to luja ogłuszacza można mu posłać na dziąsło, aby to go odrobinę kultury nauczyło :kekw:

 

ezgif.com-video-to-gif.gif

waldek.gif

Myślisz, że mogę Ci w czymś pomóc? W takim razie pisz śmiało! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikam konfliktów po przez spokojną rozmowę oraz brak toksyczności. Czasem nie warto żeby pochłonęły emocje.


Kontakt: STEAM , FORUM 

sygnatura od kubusia eh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychowawczyni w podstawówce nauczyła mnie, że debili się omija, a przemoc jest ostateczną ostatecznością. Jak widać szkoła ma ogromny wpływ na nasze przyszłe zachowanie. Mam ziomka, który może iść się bić na ulicy, gdy ktoś źle na niego spojrzy. Jest po prostu podział na osoby inteligentne oraz te mniej mądre.

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie sie kłocić:D 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie jestem konfliktowy, nigdy się nie angażuję w żadne dramy :)

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię prowadzić dyskusję na różne tematy z ludźmi o odmiennych poglądach, lubię uczestniczyć w "konstruktywnych" kłótniach, ale konfliktu (w rzeczywistości) nigdy z nikim nie miałem i nie zamierzać mieć - nie mam  na to czasu. Unikam ludzi, którzy mnie irytują, więc też w ten sposób unikam potencjalnych konfliktów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klusia zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie