Skocz do zawartości

Zablokowane VIP


M1STRZU

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: ♡мιѕтяzυ♡
Propozycja:

Witam. Przychodzę z propozycją zrobienia coś z tagiem VIP.  Jak wiemy darmowy vip dla każdego jest od 22:00 do 11:00. I ogólnie chodzi mi o to że gdy admin wejdzie na serwer w tych godzinach jako jedyny nie ma tego tagu "VIP" czyli już każdy wie kto jest adminem a nam jako adminom zależy na tym żeby w jakiś sposób się kryć.

 

Sami zobaczcie jak to wygląda:

 

 

2022-01-15 (1).png

Edytowane przez _Mistrzu_

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostało specjalnie usunięte,  jeśli jako admin masz jedyny na serwerze vip to idzie się domyślić.  

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem za powrotem tagu VIP'a. Dlaczego ? już tłumaczę:

1) Kiedy zaczyna się free vip, już nie raz się spotkałem z tekstem pod tytułem:

-,,Nygus/Gwiazdki czemu nie masz VIP'a''

-,,Pewnie jakiś ,,bug'' normalnie mam''.

-,, Ta na pewno pewnie admina masz''.

Tłumaczenie pod tyt. ,,bug'' jest dosyć głupie, bo może ktoś pomyśli, że może rzeczywiście ,,bug''. Ale bardziej rozgarnięci gracze od razu się skapną, że jest to admin.

2) Nawet jeśli nie ma free vipa trochę dziwnie to wygląda, jak nie ma się tagu ,,VIP'' a ty np. Lecisz na double jumpie. Gracz może się domyślić tak samo jak przy free vip'ie. 

 

Tak czy siak, bardziej rozgarnięty gracz może wejść na forum w dział administracja serwera i zobaczyć kto jest adminem. Jak dla mnie dziwniej to wygląda jak ma się wszystkie funkcje Vip'a a nie ma się tagu VIP'a niż jak byłbym jedynym VIP'em na serwerze.

 

Pozdrawiam @ Nyguss :P 

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie