Skocz do zawartości

Zablokowane [Odwołanie] misiek223


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ misiek223
Wartość punktów ostrzeżeń: blok na czacie 3dni

Nadający Ostrzeżenie: @ polkes
Powód Ostrzeżenia: prowokacja xD
Uzasadnienie Odwołania:

 

Mianowicie j@ polkes wciagnal mnie w rozmowe ze soba po czym ukaral blokiem na 3 dni xD prosil bym o przyjrzenie sie sprawie i pokazanie mi dokladnie za ktory wpis zostalem ukarany bo moze ktos cos zle interpretuje. 

 

@ RumcajsJumper prosilbym o twoja wypowiedz w tej kwestii poniewaz z reszta wiadomo jak jest w moim przypadku xd - moim zdaniem to ja zostalem sprowokowany przez @ polkes 

wystarczy przeczytać czat od ok. 1:00 

 

powód bloka: (Pwowokacje na chatboxie, 0;50-1;00)

czyli wnioskuje, ze za to: 

image.png Czlowieku prowadzilismy dyskuje na temat 'dawania drugiej szansy' a ty mi dajesz bloka na 3 dni za taki wpis XD (odniosłem wrażenie że za ten wpis jest kara)

 

+uzytkownik @ Nyguss rowniez prowadzil ze mna podobna dyskuje, wiec moim zdaniem powinnismy zostać ukarani we trzech. 

 

ponadto jak już pisze temat, to dodam sugestię aby bardziej przyjrzeć się pracy junior admina, ponieważ od jakiegoś czasu idzie zauważyć pewną 'faworyzacje' użytkowników. Głupi przykład odpracowania za kogoś warnow XD (odkąd jestem tutaj na sieci nie zdazalo się żeby ktoś z administracji odrabial warny za użytkowników) nie sądzę że to źle aczkolwiek dlaczego nie odrabia się ich wszystkim za 'przysluge'? - można zobaczyć w dziale odpracowan.

 

@ polkesale co ma piernik do wiatraka xD skoro sprowokowało cię coś takiego to nawet nie wiem co mam ci odpowiedzieć :v Pzeciez te wstawianie twoje regulaminu etc to nic innego jak prowokacja w moją stronę :japier: celowo to zrobiłeś a teraz odracasz kota ogonem. Skądś już to znam :haha:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO zacznijmy punkt 1,


SSy całej rozmowy z chatboxa.

-  dałem ssy od momentu kiedy napisałem ze każdy kto będzie  kontynuował rozmowę na ten temat zostanie ukarany na 7 dni. 
Zgadza się.  to ja tak napisałem. 
Screenshot_397.png

- Dodatkowo podesłałem punkt z regulaminu . 

Screenshot_398.png

- Zacząłeś walić głupimi tekstami w moją stronę. Stwierdziłem, ze nie będę Ci odpowiadał.

Screenshot_399.png
A Ciebie w tym momencie chyba poniosło. 
I w bardzo chamski sposób próbowałeś , a nawet nie nazwę tego próbą.
Oczerniłeś moją osobę, moją pracę i mnie samego spekulacją, ze  ściągam Warny po koleżeńsku. 

Screenshot_400.png







Teraz dodatkowo spekulacje tutaj które napisałeś na mnie w odwołaniu. 
"Koleżeńskie wykupienie warnów" 



1. @ Eziekk- Osoba z która nie mam zbytniego kontaktu. 
Odpracowanie warnów za zrobienie mapy, to nie był mój pomysł tylko @ Shock. ツ , jednego z moich opiekunów.
Mapa została stworzona :) 
Skoro tak powiedziałem. to słowa dotrzymałem.
Po jakimś czasie została ona udostępniona na naszym forum,
W przypadku Boskiego, był ten sam schemat działania.
Wyszedł z tego dobry deal. 
Czy unikalna mapa Z logiem csowiczów i  IP serwera.
Czy nie przyczynia się ona do darmowej reklamy na innych serwerach, jeśli taka mapa zostanie wgrana na inne serwery?

To, że stosuje niekonwencjonalne metody działania, to zauważyło już chyba wiele osób.  
Co nie oznacza, że robię coś na szkodę sieci :) a wręcz przeciwnie. 
Jeśli by się to nie opłacało, oczywistym jest, żebym tego nie zrobił. 
Dodatkowo, nie ściągnąłem ich za darmo. Sam osobiście je wszystkie opłaciłem. Z własnej kieszeni. 



2. @ misiek223 nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę  @ RumcajsJumper został o tym poinformowany.  
Dodatkowo to Rumcajs  przypomniał mi by owy post z okupieniem warnów został napisany na forum. 

3. Kończąc.  mało kiedy daje warny czy blokady za chamskie odnoszenie się w moim kierunki. 
Jednak, jest jedna rzecz która mnie odrzuca, brzydzi i obraża.
Kłamstwa,  a przede wszystkim kłamstwa i spekulacje w moim kierunku. 


To  nie było w wiadomości prywatnej, to jeszcze bym przełknął i wyjaśnił. 
Publicznie skierowałeś na chatboxie oszczerstwa w moją stronę.   
Spekulacje bez potwierdzenia żadnymi dowodami,  w które standardowy użytkownik forum bez problemu uwierzy. 
Czyli  wychodzi na to, że celowo niszczysz moją reputację na Forum,
Dlaczego celowo, gdybyś chciał po prostu wiedzieć o co  z tym chodzi, zapytał byś się na PW,
Ale nie, chciałeś pokazać mimo ostrzeżenia, czego ty nie możesz.
"Napisał  nam punkt z regulaminu na forum z przypomnieniem. 
No to ja mu pokaże" 

Odebrałem w to w ten sposób. Ze masz gdzieś wszystkich, Masz gdzieś, ze ktoś zwraca Ci uwagę i gdzieś kto zwraca Ci uwagę. 

Dodatkowo zaznaczę,  to że prowadziliśmy dyskusję nie nadaje immunitetu do świadomego obrażania drugiej osoby, 

Normalnie dostałbyś za to 24h blokadę na chatboxie. Jednak z przykazaniem @ ferstel.
Osoby które notorycznie prowadzą burdy na forum/chatbox. Mają być karane przez nas dużo ostrzej. 

 

Co do samego Nygusa ,  nie wiem jak on ma dokładnie na forum,
@ misiek223, żebyś nie myślał. Jego osoba zostanie poruszona z Rumcajsem, gdy tylko będzie miał czas wejść na ts3.
Jedna kwestia jego zachowania wobec Ciebie mi się nie spodobała, a nie będe jej tu publicznie poruszał.
Nie tego tyczy się to odwołanie. 
Ode mnie to tyle. 











 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem sprawa @ misiek223 i @ Nyguss chłopaki jesteście oboje winni,  jednakże mogę ukarać cię lżejszą karą @ misiek223 z trzech dni do 24h od otrzymania blokady. Co do @ Nyguss jako, iż jest to twoja pierwsza akcja nie wydam surowej decyzji jednak słuszne trzy godziny blokady chatbox to będzie wystarczająca kara dla ciebie.

 

@ Nyguss  mimo próśb moich na TS3 kontynuowałeś grę, by sprowokować miśka to akcji. Bardzo źle to wyszło, proszę cię nie rób tego więcej. Nie warto sobie psuć reputacji i poszanowania wśród użytkowników. Muszę cię ukarać, bo trzeba być konsekwentnym w takiej sprawie. Trzy godziny ci wystarczą.

 

@ misiek223 niepotrzebnie wszedłeś w dyskusję i atak od @ Nyguss wystarczyło to olać. Pamiętaj, że Administracja ma wiele już akcji w tzw. kartotece jednak trzy dni blokady to za dużo, zatem postanowiłem skrócić Ci to. Wykorzystaj tą szansę i staraj się nie wchodzić w zaczepki tylko je olać. Wiem, że duma nie pozwala, ale czasem ugryzienie się w język bardzo pomaga.

pomaga.

 

Temat zamykam. Odwołanie przyjmuję pod względem zmniejszenia kary dla ciebie @ misiek223.

 

 

Adnotacja V2.

 

Odnośnie sprawy z @ polkes vs @ misiek223 i jego karę na 3 dni. Kara była zbyt surowa, fakt faktem @ ferstel oznajmił, że osoby które notorycznie łamią regulamin i wchodzą w afery mają zostać karane surowiej, jednak to przewinienie nie jest uzasadnione na tyle, by karać na trzy dni osobę, która aż tak nie złamała regulaminu chatbox-forum.

Odnosząc się do tej sytuacji z nocy kara @ misiek223 / @ Nyguss powinna zostać szybciej rozpatrzona i nie powinno być akcji kontynuowanej tylko, by temu zapobieć nadać karę blokady i nie byłoby dyskusji w tym temacie.

 

Pozwolenie na zmianę decyzji otrzymałem od @ ferstel wraz z @ RumcajsJumper. Jeśli ktoś się nie zgadza z powyższą decyzją proszę o zgłoszenie postu wraz z uzasadnieniem dlaczego.

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie