Skocz do zawartości

Zablokowane [Artykuł] Alkohol, a raczej napój alkoholowy.


Gość P00F

Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł.png

 

 

Pragnę poinformować, że to nie będzie długi artykuł, jednak kolejne będą na pewno dłuższe.

Podzielę sobie artykuł na trzy części tzw. spis treści.

 

1. Czym jest "alkohol"?

2. TOP3.

3. Moja opinia własna.

 

Zatem bez zbędnego gadania czas rozpocząć moje pierwsze wypociny!

 

Artykuł1.png

 Dlaczego dzięki niemu można postradać zmysły?

No właśnie alkohol, a raczej "napój alkoholowy" jest jednym z najbardziej popularnych i częstych trunków, po których człowiek może wyśpiewać całą prawdę, która

może nawet zaboleć. Ma przejawy różnych nastrojów i dzięki niemu są też liczne powody śmierci z nadmiaru jego używania.

 

 

Artykuł2.png

 

Wymienię kilka najbardziej popularnych trunków alkoholowych i według mnie topową trójkę:

 

1. miejsce 

 

pngaaa.com-871133.png - wódka

Trunek, który jest najbardziej popularnym napojem alkoholowym.

Niewielka ilość sprawia, że tracimy zmysły.

 

 

2. miejsce

pngegg (25).png- whisky

Jak to mówią "Whisky z colą" to według opinii Polaków kolejny trunek w topce, jaką najczęściej piją Polacy.

 

 

i 3. miejsce 

 

harnas-4-pack.png - piwo

 

No kto nie słyszał piosenki o Harnoldzie? Ah, no przecież piwo to najczęstszy trunek, który Polacy piją go nawet litrami!

 

 

Artykuł3.png

Czy warto pić alkohol? No to zależy czy ma się umiar i głowę do niego.

Jazda za kółkiem po alkoholu jest wręcz niewskazana.

A teraz pytanie czy Wy mieliście jakieś śmieszne historie z alkoholem?

Podzielcie się waszym zdaniem!

Ja ze swojego doświadczenia mam różne historie z nim, ale warto mieć na uwadze to, by nie spożywać go zbyt często.

 

 

To będzie tyle ode mnie.

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość poleca ten temat
Gość Tayquil

Byłoby parę. Kiedyś u kumpla się spotkaliśmy w parę osób no i ok 2 w nocy rozbiłem przypadkiem kieliszek. Kolega wyciągnął odkurzacz (]dodać należy że mieszka w bloku) i zaczął odkurzać ale coś mu nie szło. Po chwili ogarnęliśmy, że położył odwrotnie tę stopę, która zasysa powietrze i zamiast tą dziurą do dołu odkurzać, to odkurzał dziura do góry. 

 

 

Jeśli chodzi ogólnie o alkohol no to wiadomo, wszystko jest dla ludzi. Sam piję okazjonalnie, chociaż wtedy czasem to źle się kończy.. A po alkoholu jestem cóż.. Jestem bardzo spokojny, jak to narzeczona mówi,, misiem jestem " i wszystko bardzo szanuje i poważam. 

Edytowane przez Tayquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 18 lat. Wracałem z 18stki koleżanki na nogach 5Km pijany w środku nocy. Niestety ciśnienie pęcherza nie pozwalało mi iść dalej. Postanowiłem "odlać się" na parkingu. Oparłem się pijany o samochód, ściągnąłem spodnie, aby ulżyć swojej potrzebie. Nagle zaświeciły się światła w samochodzie i napis POLICJA. Pierwszy raz w życiu zobaczyłem jak wygląda Izba wytrzeźwień i kwota 260zł za nocleg bez wyżywienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam opowiem historie z zycia po alkoholu której głównym bohaterem jest moj ziom Albert xD kmwtw 

 

Lekko podpity pomagałem koledze iść bo był napierdolony jak szpadel xD po jakimś czasie, gdzie pokonalismy juz 50% dystansu Albert nagle nabrał w sobie sił, zaczął biec przed siebie i drzeć morde. Wychodziliśmy z tzw 'domków' (no po prostu osiedle domków) no i ten czub wybiegł na środek ulicy i wbiegł w bok rozpędzonego samochodu, odbił się i lezał na asfalcie xD moja pierwsza myśl 'kur*a nie zyje' - aż zamarłem, a ten czub wstal zaczal sie smiac i odpierdalac trzode dalej :japier: 

 

Historia smieszna i jest to jedna z lepszych w zyciu aczkolwiek o włos nie zakończyło się to tragedią wytarczy, że biegl by troche szybciej ... 

 

Morał z tego taki, zeby pilnowac najebanych znajomych bo niekiedy naprawde zabawa moze skonczyc sie tragedia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto pić alkohol? Pytanie powinno być retoryczne :haha:  Tak szczerze nie tylko alkohol powoduje dziury w głowie ;) 

 

@C est la vie np. piękne kobiety też ;) 

Edytowane przez Marc3l

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwko :o 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klusia usunał z polecanych temat
  • Klusia zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie