Skocz do zawartości

Zablokowane FreeKill


Ubther

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na mapie jb_csowicze_xmas_ezk około godziny 18:55 zostałem zabity przez gracza Dzieckolat15, który był wśród strażników za rzekome "oszukiwanie". Podczas wyskoków i lądowania na lodzie poślizgnąłem się na nim dalej, niż reszta więc ten stwierdził, że oszukuję i musiałem zrobić to po raz 2 i kiedy to zrobiłem uznał, że oszukiwałem i mnie zabił. Potem przez jakieś 5 minut pisałem mu, że ma mnie ożywić albo go reportuję, więc stąd ten post. Nwm jakim cudem u nich wyglądało jakbym latał czy chodzi czy co, skoro ja w powietrzu nawet nic nie wciskałem. Żądam od niego rekompensaty za FK i wyjaśnienia tej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak wzoru,zly temat,brak demka

 

"Ubther :  Dobra spadam, póki to j***** dziecko jest w ct i robi freekile to mnie tu nie ma"

 

Plus obraza 

 

Temat do zamkniecia pozdrawiam

 

Edit: "wprowadzenia w blad administracji serwera" ladnie sie bawisz ale luzik pisz nawet 30 skarg tylko z demkiem i ladnie rozpisane 

 

Jak juz zrobiles to konto na forum i poklikales na klawiaturze moge Ci dac 500 szlug "rekompesaty" jak podeslesz mi gdziekolwiek demko ladnie rozpisane Forum/ts/steam 

 

Edytowane przez Dziecko lat 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Temat się toczy w dwóch miejscach.... 

 

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie