Skocz do zawartości

Zablokowane #1144 Pytanie na dziś


Gość P00F

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że dosyć sporą. Chyba najbardziej zwracam uwagę na osobowość drugiej osoby oraz czy nasz humor, zainteresowania są do siebie podobne. 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużą, tak po za tym nie mam przyjaciół to nie odpowiem na to pytanie całościowo xd 

 

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że przyjaźń jest rzeczą najważniejsza, to oni są zawsze przy tobie i ci pomogą. A najważniejsze jest osobowość jaki on jest oraz musi się dopasować pod moje zje***e poczucie humoru 😂

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jest prawdziwa, jest bezcenna. 

Nie wiem nie patrze na kazdego jako potecjalny 'nowy przyjaciel' XD Według mnie przyjaciel to taka osoba, z którą przeżyło się setki przeróżnych sytuacji od milych, zabawnych do tych najbardziej ekstremalnych które Cię w jakims stopniu 'złamały'. Przyjaciel w moim przypadku to ktos kto jest ze mna cale zycie i nigdy nie zawodzi :yolo: :piwerko: 

 

powiedzenie ze przyjaciol poznaje sie w biedzie jest mylne, Przyjaciol poznaje sie wtedy kiedy jeszcze nie rozumiesz. ze masz  klopoty a juz ci w nich pomagaja ;p 

 

nie wiem czy udalo mi sie przekazac moja mysl :kappa: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaźń jest słowem stworzonym przez oportunistów którzy czerpią korzyści ze sztucznej więzi emocjonalnej która jest właśnie wywołana tym słowem.

Jeżeli znajdę osobę której mogę zaufać będę ją nazywał nie inaczej niż z cechy z której się wyróżnia czyli "osoba zaufana dla mnie" ale nigdy nie przyjaciel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaźń jest ważna. Zawsze warto mieć osobę której się ufa i której można wszystko powiedzieć, zawsze ci doradzi i spędzi z tobą wspólnie czas. Dobrze jest żyć z myślą że ma się kogoś u boku kto jeszcze coś dla ciebie znaczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaźń jest dla mnie najważniejszą rzeczą. Bez przyjaciół nie mogłabym normalnie funkcjonować, wielką rolę grają w moim życiu, mogłabym ująć to nawet jako granie pierwszych skrzypiec.

 

Zwracam uwagę na charakter oraz zachowanie danej osoby, czasem mam przeczucia co do danej persony i w 99% są one trafne. Wiem kiedy ktoś próbuję mną manipulować, a kto faktycznie jest osobą wartą uwagi i zaufania.

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie