Skocz do zawartości

Zablokowane Ban


Szymci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie mam pojęcia gdzie się do tego odnieść… wiec przepraszam z góry za to ze pisze tutaj.. 

Dzisiaj tj. 10.02.2022r. W godzinach 21:00-21:10.. Dostałem bana. Ja rozumiem podejrzenia czy cokolwiek, każdy z administracji ma to tego prawo, ale mógł dac wstaw „ss-y” a nie ban „Permamenty” szukałem w każdym z możliwych folderów od CS 1.6 (podkreślam wiem gdzie są zdjęcia z gry jak się dostaje bana z powodem żeby wstawic „ss-y” i takich otóż zdjęć nie ma. 

Prosze o rozpatrzenie tej sprawy jak najszybciej ponieważ gra mi się znakomicie na tym serwerze i poznałem dużo fajnych ludzi w grze. :) Wiązałem z tym serwerem większe plany (pomoc w rozwoju serwera jak i pomoc finansowa czy chociażby swoje pomysły żeby jak najbardziej udoskonalić i umilić grę innym graczom) i „szlifowania umiejętności”.

Złożyłem nawet podanie na „Admina” żeby wyłapywać tych którzy łamią regulamin, A sam zostałem zbanowany bezpodstawnie i bez możliwości wstawienia jakichkolwiek dowodów.. (serwer only DD2 #2)

Z góry dziękuje za rozpatrzenie sprawy i pozdrawiam 😊 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołaj się w tym dziale, uzupełniając dobrze wzór ;)  

 

https://csowicze.pl/forum/501-odwołaj-się-od-bana/

 

/cl

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie