Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na grubego


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick gracza składającego skargę: TheProShizer 

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :        STEAM_0:0:24150711.  !J0K3R!

 

Powód skargi: mass obraza 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2201081713-jail_buyukisyan_dark-1641658380-1641659220.zip//// nwm czemu nie dziala link 

jail_buyukisyan_dark 2022-01-08 17:13 2022-01-08 17:27

 

Czas zdarzenia:  zaczęło się około 25/24/23 minut do zakończenia mapy

 

 

 

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie masz prawa do mnie tak mowic "Gruby" bo tylko Szybkigrzesiu wie o co chodzi , bo nie ważę 100kg jak nie jedni tutaj gracze tylko tyle ile powinnienem na przecietnego obywatela. Słuchaj jeżeli cię zabolało to co ci powiedziałem że masz się udać do Logopedy czy tam Terapeuty to widze trafiłem w punkt, i dobrze miało cię zaboleć, bo pewnie mama też chciała cię zabrać do lekarza żebys się normalnie wysławiał, ale nie ty wolisz przed komputerem pewnie siedzieć. Ale to już nie moja broszka bo ja mam swoje życie i nie będę się za przeproszeniem wpierdalał w czyjeś życie. Ale obiecuje ci to że teraz ci załatwie bana na ct ponieważ tak jak wspomniałem 50% nie rozumie co ty wogole do kogo gadasz . A że darłeś za przeproszeniem mordę to powiedziałem ci to bardziej z wybuchem żebyś następnym razem nie pchał się do CT ponnieważ nawet 75% serwera nie rozumie wogólę co ty mówisz do człowieka rozumiesz tooo? Nie masz wogóle kreatywnego prowadzenia przy twojej zmianie w CT , cała runda w celi albo w terarium. A tak po 2 naucz się przez YT jak wstawić poprawnie demkaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zTerorysTa napisał:

Ale to już nie moja broszka bo ja mam swoje życie i nie będę się za przeproszeniem wpierdalał w czyjeś życie

1: zacznijmy od tego, cytuje twoje słowa^^ 

 

Wpierdalasz się  w moje życie pisząc abym się udał do logopedy  

 

2: wpisz definicje czym się zajmuje terapeuta bo chyba nie wiesz chłopcze (na twoim miejscu skorzystal bym z jego usług)

 

3:  chyba sobie sytuacje pomyliłeś, w CT był wsciekly wilk, buntowalem się i napisalem "HEHE" w next rundzie (sobota) zaczełes mnie wyzywać, i za to bedzie dluuugi ban:)

 

4: Pozdro załatwiaj BANA NA CT:), jeśli się buntujecie to oczywiście że będę zabijać:), a ty jak jesteś w CT i masz bunty to nie mozesz rundy poprowadzic:) bo jesteś GIGA SZOKIEM

 

5: 

Godzinę temu, zTerorysTa napisał:

A tak po 2 naucz się przez YT jak wstawić poprawnie demkaa.

Dałem link co mam jeszcze dać xDD? dałem czas akcji więc ty się naucz czytać:) 

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2201081713-jail_buyukisyan_dark-1641658380-1641659220.zip

Od 8.00 do 9.20 Wyzwiska w kierunku gracza @ SzefShizerod  !J0K3R! 

 

Gracz zostaje ukarany banem na 24h za wyzwiska.

 

 

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie