Skocz do zawartości

Zablokowane Dołączenie serwera 5 maps


Nyguss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Przychodzę dziś do was drodzy użytkownicy z propozycją dodania nowego serwera na sieć. Będzie to serwer CS:GO a modem tego serwera będzie 5 maps. Z uwagi na to, że Obecny serwer 4 maps moim zdaniem dobrze nie prosperuje. Chciał bym wprowadzić coś w co od samego początku będziemy wkładać 110% siebie i chcemy poznać waszą opinię na ten teamt. Serwer miał by powstać od zera, ale od samego początku będziemy w niego inwestować i pracować, żeby wszystko było jak najlepiej. Chcieli byśmy wystartować na najlepszej serwerowni w Polsce czyli Csowicze.pl. A teraz przedstawię krótki opis co miało by być na serwerze:

 

Mapy

Jako. że będzie to serwer 5 maps, będzie 5 map, którą mogą być rotacyjne i będą się wymieniać, ale mapy, które były by na start są to m.in:

-Mirage

-Inferno

-Dust II

-Cache 

-Overpass 

 

Sklep

 

Od samego początku chcielibyśmy też wprowadzić Plugin na sklepik za punkty w grze za, które można by było kupić np:

- Prefix przed nickiem.

- Kolor pisania na czacie.

- Kolor nicku.

Dodatkowo, wprowadzimy plugin na hazard, gdzie pod komendą !h [Ilość]. Można by było swoich szans spróbować na zdobycie podwójnej stawki punktów.

 

Sklep Sms

 

Od samego początku rozpoczęcia współpracy będzie dostępny sklep sms w, którym będziecie mogli zakupić Vip'a. 

Ale też mieli byśmy dla was niespodziankę przez pierwszy Tydzień lub Dwa Tygodnie, będzie darmowy Vip 24h.

Nie ma nic straconego, ponieważ będziemy mieli też dla was darmowego Vip'a w godzinach 22-10.

 

Konkursy

 

Stopniowo z rozwojem serwera będzie organizować dla was konkursy na Top oraz Toptime. Będą przeróżne nagrody. Tak jak obecnie na serwerze Only Mirage #1

 

Administracja

 

Pewnie się zastanawiacie, kto należał by do administracji serwera. Już spieszę z odpowiedzią, współwłaścicielem serwera była by @ Agnes . 

A adminem ? Mógł by zostać każdy z was, bo od samego początku serwera będzie otwarta rekrutacja, oczywiście będzie trzeba spełnić niektóre wymagania.

 

Krótkie Info o serwerze

 

Serwer był by na tickrate 128 oraz miałby przynajmniej 26 slotów z możliwością zwiększenia. Będzie stał na hoscie 1hsot1 kill i od samego początku będzie na serwerze wykupiona reklama.

 

Serdecznie zachęcam wszystkich użytkowników forum do wypowiedzi się w poście co uważacie na ten temat. :D

 

Pozdrawiam @ Nyguss

 

P.S

 

@ Kaskader Ewentualnie, jeśli chcesz podjąć współpracę odnośnie serwera bardzo chętnie :) Usłyszałem dużo pozytywów od @ xavjerJ7WRl5f.png

Edytowane przez Nyguss

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. czysto teoretycznie skoro jest już serwer 4Maps to chyba łatwiej byłoby go przekształcić na 5Maps niżeli stawiać nowy serwer.

 

Propozycja jest w miarę okej, mapy też ciekawe, więc myślę, że miałoby to prawo bytu. Jeżeli propozycja będzie miała pozytywny odzew od użytkowników to uważam, że można spróbować wprowadzić to w życie. :) Takie moje zdanie.

 

Pozdrawiam.

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mnie nie kłamał z pomysłem :)

 

Jak najbardziej ciekaw jest to pomysł ale wymaga  bardzo dużo wolnego czasu i poświęcenia się. Z doświadczania wiem to i owo nie raz przy takich projektach brałem udział.

 

jeśli chodzi o mapy, zmienił by może Mirage na coś innego jest juz dobrze działający serwer... Myślałem bardziej nad Cobblestone.

 

Jak najbardziej grał bym u was na 5 maps a może i starał bym się o Admina. 

Powodzenia i pozdrawiam, Lolek :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm po pierwsze jest specjalny dział do Dołączenia z serwerem tylko trzeba dobrze przyjrzeć się. Po drugie moim zdaniem nie ma co pchać od chu** serwerów nowych itd. Tylko rozkręcić pierwsze co na maksa tę serwery co są. A nie robić kolejne, aby stały puste. Dodatkowo jest 4maps więc z Kaskaderem możecie się zgadać o zmienię na 5maps i go rozkręcać. Lub po prostu nie koniecznie do 4maps, ale do innych serwerów wyciągnąć pomocną dłoń, aby rozkręcić.

 

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takie same zdanie jak Mr. Emerytowany. 

Fajnie, że są chęci natomiast najlogiczniej byłoby wziąć się za rozwijanie tego co mamy! A jest co rozwijać i wspierać, aby było lepsze ;) Trzymam kciuki i życzę powodzonka! 

 

 

Pozdrawiam, wujcio Samael.

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne zdanie niż emeryt.

 

Nie rozumiem czemu miała by nastąpić fuzja dwóch serwerów czy właścicielów? Zawsze się lepiej pracuje na swoim, niż na cudzym. Z tego co wywnioskowałem, to @ Nyguss i @ Agnes mieliby zostać właścicielami tego serwera, więc po co mieliby się łączyć z kimś innym i robić coś, co tak naprawdę nie będzie ich? Takie gadanie "po co robić nowy serwer, jak są inne", to głupota według mnie. Jeżeli chłopaki mają chęci, doświadczenie, czas i pieniądze, to sukces jest pewny. 

 

Screenshot_2022-01-09-12-38-47-81.jpg

 

 

23 października... Trochę słabo.

 @ Nyguss usuń tą czcionkę, strasznie nieczytelne

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta i nygus znow bedzie naduzywal sm_esp i psul opinie naszej sieci? xD 

 

Dostał szanse i ma ub i poki co tym powinien się cieszyć a nie nagle ma 'checi' do nowego serwera, wiekszosc pamieta co sie dzialo jak dostal troche wiecej uprawnien. Moim zdaniem nie odpowiednia osoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie