Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na gracza Ustek


Zoid

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na Admina/Gracza: USTEK

Twój nick: Spermatozoid

Steam ID/IP oskarżonego: STEAM_0:1:550355641

 Dowody (SS'y/Demo): Nie posiadam dowodów, chciałem nagrać całą sytuację lecz program do nagrywania nie działał. Ale sytuację mogą potwierdzić m.in PERŁA EXPORT i Szefito (dokładnych nicków nie pamiętam) (jedyne dowody, które mam to z dc jak wyzywał, ale to nie istotne)

Opis sytuacji: USTEK dnia 04.01.2022 obrażał mnie i inne osoby na serwerze, poproszony o zaprzestanie, powiedział (cytuję) "Zamknij p*zde zoid, Rumcajs powiedział że może mi dać 2 szanse na admina to wdedy Ci takiego bana pi*rdolnę że nie ogarniesz" dodatkowo wyzywał i groził mi i graczowi Szefito (nick niedokładny bo nie pamiętam, jak zauważe go na serwerze to będe wiedzial)

 

 

Prosiłbym o chociaż przymrużenie oka na Ustka. Nie liczę jakoś bardzo na potwierdzenie mojej skargi, bo nie dałem dowodów.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj godzinę i dzień kiedy to było, ja osobiście nawet z chęcią sprawdzę to na demku :)

 

@EDIT: 
@ Spermatozoidzacytowałeś mnie, ale nie odpisałeś nic, bynajmniej ja nie widzę...

Edytowane przez Samael

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Samael napisał:

Podaj godzinę i dzień kiedy to było, ja osobiście nawet z chęcią sprawdzę to na demku :)

 


2 minuty temu, Samael napisał:

Podaj godzinę i dzień kiedy to było, ja osobiście nawet z chęcią sprawdzę to na demku :)

Samael, nie pamietam dokladnek godziny, strzelalbym tak okolo 12-14, napewno mapa to byla awp-pro


Cytowalem przypadkowo, sory, jestem na telefonie i trudniej mi tobic wszystko. 😅


Możesz sprawdzic kiedy wczoraj sie logował i grał na awp pro, tak jak wspomnialem, godziny nie pamietam, przepraszam z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tych godzinach 4 stycznia mapy awp pro, a ja nie mam jak sprawdzić kiedy się logował. Trochę więcej dokładnych danych. Skoro masz z dc dowody to chociaz moze tam bedzie bardziej prawdopodobna data i godzina kiedy graliście? 

 

@EDIT: 

Demko z daty: 2022-01-04 19:02
Wnioskuję o ban dla gracza @ USTEK za wyzwiska każdego gracza i bardzo toksyczne zachowanie od samego wejścia na serwer szczególnie od 5:00,a potem już całkiem w minucie 10:00 jest wulgarny i słownie agresywny..

Plus potwierdzam bardzo nie fajne słowa odnośnie "Jego rozmowy z @ RumcajsJumper" że wtedy będzie niewiadomo co robił jako admin - minuta 14:00.

 

SID: STEAM_0:1:550355641
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199060977011/

 

Proszę o bana dla tego gracza nawet na miesiąc @ EvB @ UB Team CS:GO

Edytowane przez Samael

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban nadany na Tydzień, jeżeli właściciel serwera @ RumcajsJumper bądź @ Opiekun Serwera CS:GO [ONLY AWP] zdecydują o przedłużeniu bana to tak się stanie.

Według taryfikatora nie mogę dać dłuższej kary na chwilę obecną. 

Edytowane przez Gr@b@rz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gr@b@rz napisał:

Ban nadany na Tydzień, jeżeli właściciel serwera @ RumcajsJumper bądź @ Opiekun Serwera CS:GO [ONLY AWP] zdecydują o przedłużeniu bana to tak się stanie.

Według taryfikatora nie mogę dać dłuższej kary na chwilę obecną. 


Moja decyzja jest następująca , Jako Opiekun serwera zadecydowałem o banie przedłużonym do miesiąca . Zweryfikowałem wszelkie dowody i takie zachowanie nie będzie ignorowane . Pozdrawiam 

 

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie