Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane Ceny usług w sklepie


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem pewne nieścisłości w naszym sklepie z usługami.

 

Weźmy np. VIP w Only mirage#1,  wykupienie na 20 dni kosztuje 5,10 zł, a na 60 dni 18 zł. Jak łatwo policzyć bardziej się opłaca kupić trzy razy na 20 dni, co da sumę 15,30 zł. Tym sposobem mamy vipka na 60 dni za te 15,30, zamiast 18 zł.

 

Podobny problem jest z cenami za VIP w only DD2, gdzie np. VIP na dzień kosztuje 35 groszy, a na 30 dni 15 zł. Jeśli pomnożymy 0,35*30 to mamy 10,50. Czyli bardziej opłaca się codziennie kupować VIP, bo mamy wtedy 4,50 w kieszeni. 

 To Tylko dwa przykłady, możliwe iż jest tego więcej.

 

Dobrze by było, gdyby @ Właściciel CS:GO [CS:GO MOD] @ Właściciel CS:GO [MULTIARENA] @ Właściciel CS:GO [ARENA 1 VS 1] @ Właściciel CS:GO [4MAPS]  @ Właściciel CS:GO [Paintball] @ Właściciel CS:GO [JAILBREAK] @ Właściciel CS 1.6 [DD2] @ Właściciel CS 1.6 [DD2 #2] @ Właściciel CS 1.6 [Deathmatch] @ Właściciel CS 1.6 [FFA] @ Właściciel CS 1.6 [JAILBREAK] @ Właściciel CS 1.6 [ARENA 1 VS 1] @ Właściciel CS 1.6 [Paintball]@ Właściciel CS 1.6 [Hide & Seek] @ Właściciel CS 1.6 [Hide & Seek Ganiany] @ Właściciel CS:GO [MIRAGE #1] @ Właściciel CS:GO [MIRAGE #2] @ Właściciel CS:GO [MIRAGE #3] @ Właściciel CS:GO [MIRAGE #4]właścicieleserwerów sprawdzili swoje cenniki. Bo moje doświadczenie w handlu mówi mi, że większe pakiety powinny być bardziej opłacalne niż te małe.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosił o dodanie do sklepu serwera MULTIARENY CS:GO, więc kto tym by się zajął to poproszę na pw to podam co trzeba :)

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ drennto jak proponujesz? Zwróć uwagę również na to, że jest to w WPLN a nie w ZŁ. 

 

Przykładowo:

 

20 dni - 5 WPLN to w sms image.png

60 dni - 18 WPLN w sms image.png

 

Po tym akurat zauważyłem, że masz rację. 

3x sms po 5 wpln czyt. 7,38zł to nie wyjdzie 18WPLN. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RumcajsJumper napisał:

@ drennto jak proponujesz? Zwróć uwagę również na to, że jest to w WPLN a nie w ZŁ. 

 

Przykładowo:

 

20 dni - 5 WPLN to w sms image.png

60 dni - 18 WPLN w sms image.png

 

Po tym akurat zauważyłem, że masz rację. 

3x sms po 5 wpln czyt. 7,38zł to nie wyjdzie 18WPLN. 

Ok to mówmy o tych wPLN. Nadal jednak wychodzi na jedno.

 

Ja nie twierdzę, że jest tak wszędzie aby była jasność, po prostu podałem dwa przykłady występowania nieścisłości w cenach.

 

Zostańmy już przy tym przykładzie z Only DD2 gdzie jest koszt 0,35 wpln za usługę na dzień i 15 wpln za usługę na 30 dni. Nie powinno być tak, że bardziej opłaca się wykupować mniejszy pakiet ale wielokrotnie, bo w przeliczeniu na dni wychodzi on taniej.

Tak właśnie jest w tym przypadku, bo po co wydać te 15 wpln za jednym zamachem za usługę na 30 dni, skoro można codziennie przez te 30 dni kupować usługę na dzień i w sumie wydać tylko 10,50 wpln.

 

Nieważne czy ktoś sprzedaje pomidory na targu, czy usługę VIP na serwerze. Jeśli klient kupuje za jednym zamachem więcej, to cena powinna być dla niego bardziej korzystna niż gdyby kupował mniej.

 

Oznaczyłem też właścicieli serwerów aby po prostu sprawdzili czy u nich nie występuje coś podobnego. Tylko tyle.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

 

Zostanie zoptymalizowane ;) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie