Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na administratora Wtykson.


RozaneQ.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: rozansk7y

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : Wtykson (członek adm.)

 

Powód skargi: No to tak, owy administrator z racji na brak CT postanowił sobie iść na AFK-a, potem wbil na minute, zbugowal CT i po zabawie poszedł afczyć xD. Potem dołączył jakiś osobnik do ct, co łamał notorycznie regulamin i odpierniczał manianę (FK) i nie posiadał mikrofonu, a Wtykson sobie dalej nie reagował. Po dłuższym czasie, gdzieś kilka minut przed zmianą mapy się obudził, ale dalej nie wywalił tego CT xD

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): 

 

Film: Na dole jest. (specjalnie wstawilem tak długi, bez żadnych cięć, aby nie podważało to wiarygodności sytuacji)

 

SS (świadkowie + nick trollującego CT): https://imgur.com/a/vl18VZm

 

Czas zdarzenia: Jail_assault, od 16.50 do 17.25

 

 

Liczę na ukaranie owego administratora w postaci zawieszenia na okres 1-3 dni,

Pozdrawiam. 

 

 

 

Edytowane przez RozaneQ.
Zmiana kilku wyrażeń

kolorowa_linia.gif.9a529f7d6bcccfe1c365278efc9d8198.gif.8bcca086204cee89ff2fa012f967a6d7.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wzoruję się na skardze żadnej; fakt, przeglądałem inną skargę, lecz to nie ma żadnego związku ze sobą. Moim celem nie jest "udupienie" Wtyksona, tylko to, aby tego już więcej nie robił i się ogarnął. 

Pozdrawiam :) 

 

 


A, no i moja skarga tak btw nie tyczy się jakkolwiek pana @ Dziecko lat 15 i sie na nim nie wzorowałem xD

Edytowane przez RozaneQ.

kolorowa_linia.gif.9a529f7d6bcccfe1c365278efc9d8198.gif.8bcca086204cee89ff2fa012f967a6d7.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda

Ale to że jest między wami kolesiostwo to już inna sprawa.

Piszecie specjalnie 3 skargi na raz myśląc że mnie upierdolicie :P 

To co napisałeś w pewnym aspekcie to prawda, wszedłem do CT na chwile i od razu wyszedłem, bo nie mogłem prowadzić, co jakiś czas wchodziłem na zminimalizowanego csa i sprawdzałem serwer, było pare osób ale już nie mogłem patrzeć na to że zostały trzy minuty do końca rundy (tj. do 0:00) więc zresetowałem rundę bo nie dało się nawet już z /a zabawy włączyć

Przedtem twój koleżka, gdy coś mówiłem powiedział do mnie z du*y "zamknij pi***ę" a to że wam się moja surowa odpowiedź nie spodobała i uznaliście to za powód do skargi i ewentualną ucieczkę od bana to wasz wybór.

 

Raz już miałem skargę za to, że afcze w CT i nigdy więcej tego nie zrobiłem, a to że w terro nie można afczyć to pierwsze słysze, nie tylko ja z administracji czasem afcze w TT :DDPDPDPD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

"Ale to że jest między wami kolesiostwo to już inna sprawa.

Piszecie specjalnie 3 skargi na raz myśląc że mnie upierdolicie :P "

 

 

 

 

Stary, ale pisałem u góry, że te 3 "skargi" to jest

przypadek - jeżeli tak chłop pierniczył na ciebie, to rozumiem, ale uwierz mi proszę, że ja nie napisałem tej skargi w zmowie z tymi ludźmi, bo ja sam miałem kilka razy z nimi incydent i uważam, że ten chłop nadaje się do ukarania. 

 

 

Cytat

"Przedtem twój koleżka, gdy coś mówiłem powiedział do mnie z du*y "zamknij pi***ę" a to że wam się moja surowa odpowiedź nie spodobała i uznaliście to za powód do skargi i ewentualną ucieczkę od bana to wasz wybór."

 

Napisałem na ciebie skargę, bo się opierdylałeś i nawet nie było tego "dziecko lat 15", co odpierdala największą manianę, wyzywa itp. (lecz to temat na inny wątek) 😆

 

Więc nie pierdyl mi o jakieś akcji z tym koleżką, bo mnie wtedy nie było i pomyliłeś wydarzenia, i nie ma nic z tym wspólnego XD

 

 

Cytat

"wszedłem do CT na chwile i od razu wyszedłem, bo nie mogłem prowadzić, co jakiś czas wchodziłem na zminimalizowanego csa i sprawdzałem serwer, było pare osób ale już nie mogłem patrzeć na to że zostały trzy minuty do końca rundy (tj. do 0:00) więc zresetowałem rundę bo nie dało się nawet już z /a zabawy włączyć"

 

Wszedłeś na ct na ułamek sekundy i wyszedłeś.. Prosiłbym z mojej strony, abyś następnym razem do jasnej cholery nie afczył, albo przynajmniej poinformował, że musisz coś zrobić/iść spectować, bo tylko przez to się człowiek nie denerwuje.

 

Wbił sobie jakiś "randomek" do ct, FREEKILLOWAŁ, NIE MIAŁ MIKRO I NIE OGARNIAŁ ORAZ NIE WYDAWAŁ POLECEŃ, pisałem o tym ci, a ty nie reagowałeś, co jest widoczne na filmie. 

 

 

 

 

 

Podsumowywując: Cieszę się, że przyznałeś mi "po części" rację i się przyznałeś. Nie jestem z nikim w zmowie i staram się być obiektywny jak tylko mogę.

 

Pozdrawiam,

rozansk7y. 😎

Edytowane przez RozaneQ.

kolorowa_linia.gif.9a529f7d6bcccfe1c365278efc9d8198.gif.8bcca086204cee89ff2fa012f967a6d7.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RozaneQ. napisał:

 

 

 

 

Stary, ale pisałem u góry, że te 3 "skargi" to jest

przypadek - jeżeli tak chłop pierniczył na ciebie, to rozumiem, ale uwierz mi proszę, że ja nie napisałem tej skargi w zmowie z tymi ludźmi, bo ja sam miałem kilka razy z nimi incydent i uważam, że ten chłop nadaje się do ukarania. 

 

 

 

Napisałem na ciebie skargę, bo się opierdylałeś i nawet nie było tego "dziecko lat 15", co odpierdala największą manianę, wyzywa itp. (lecz to temat na inny wątek) 😆

 

Więc nie pierdyl mi o jakieś akcji z tym koleżką, bo mnie wtedy nie było i pomyliłeś wydarzenia, i nie ma nic z tym wspólnego XD

 

 

 

Wszedłeś na ct na ułamek sekundy i wyszedłeś.. Prosiłbym z mojej strony, abyś następnym razem do jasnej cholery nie afczył, albo przynajmniej poinformował, że musisz coś zrobić/iść spectować, bo tylko przez to się człowiek nie denerwuje.

 

Wbił sobie jakiś "randomek" do ct, FREEKILLOWAŁ, NIE MIAŁ MIKRO I NIE OGARNIAŁ ORAZ NIE WYDAWAŁ POLECEŃ, pisałem o tym ci, a ty nie reagowałeś, co jest widoczne na filmie. 

 

 

 

 

 

Podsumowywując: Cieszę się, że przyznałeś mi "po części" rację i się przyznałeś. Nie jestem z nikim w zmowie i staram się być obiektywny jak tylko mogę.

 

Pozdrawiam,

rozansk7y. 😎

Poza tym, afczenie w TT nie jest w jakikolwiek sposób karane, rozumiem gdybym afczył w CT, co kiedyś miało miejsce, ale dawno temu i to już zamknięty temat (przez co w CT nie afcze). Ale nie tylko mi się zdarza afczyć w terro, moim kolegom "po fachu" również i nic nikogo to nie boli.


I też nie rozumiem co cię tak zabolało w tym, że raz zresetowałem rundę.

Nie mogłem prowadzić, będąc afk w TT nie mam obowiązku tłumaczenia się z tego komukolwiek, inaczej gdybym był w CT.

A jeśli już ci to tak przeszkadzało, było samemu wejśc i poprowadzić rundkę, bo zalogować się na forum, napisać post, wrzucić filmik na yt masz czas :| bruuuh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

"bo zalogować się na forum, napisać post, wrzucić filmik na yt masz czas"

Yyy... No cóż, przez kilka dni nie mam warunków, aby prowadzić. Normalnie bym wszedł do CT, lecz nie miałem jak najzwyczajniej.

kolorowa_linia.gif.9a529f7d6bcccfe1c365278efc9d8198.gif.8bcca086204cee89ff2fa012f967a6d7.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie