Skocz do zawartości

Zablokowane skarga


Marcia200

Rekomendowane odpowiedzi

  • Skarga na Admina/Gracza (nick): Wtykson
  • Twój nick:Mercia<3
  • Nick oskarżonego:Wtykson
  • Steam ID/IP oskarżonego: Wtykson" 5126 STEAM_0:0:121414553   0 17:33   28    0
  • Dowody (SS'y/Demo): 'Dziecko Lat 15' dostal bana na '3 hours'.
     Powod: 'dyskusja z administracja 
  • Opis sytuacji:admin o nicku Wtykson wyzywał gracza dziecko lat 15 i gracza o nicku Mercia<3 z powodu mówienia adminowi zeby poszedł do ct bo nie było chetnych do ct wiec admin ma obowiązek iść do ct  ale admin zaczął się czepiac gracza o nicku dziecko lat 15 i dał mu bana za dyskusje z adminem 
Edytowane przez Marcia200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie sie nie spodziewalem i totalnie przypadkiem wyszlo ze 3 osoby nie majace ze soba wspolnego napisaly 3 skargi ale to chyba cos oznacza? Zreszta chyba kazdy gracz ma prawo napisac skarge jesli czuje ze jest taka potrzeba a kolejna sprawa ze nikt specjalnie nie bedzie wchodzil na ts i w 3 osoby pisac jedna skarge

 

 

@ Trollxd oczywiscie ze moze caly serwer napisac skarge jesli ma taka potrzebe a ty po co nabijasz aktywnosc pod kazda skarga jesli Cie nie dotyczy?

Edytowane przez Dziecko lat 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego piszesz skargę w czyimś imieniu XD to już tłumaczy samo przez się, by nie traktować Cię poważnie.

 

2. Mówię coś  i twoje "Dziecko lat 15" mnie ciśnie na mikrofonie bo zacząłem coś tłumaczyć, spytałem się go co mówi "co powiedziałeś" sądząc że przeprosi, to powtórzył "zamknij pi***ę" a nie mam zamiaru użerać się z patologią.


Godzinę temu, Trollxd napisał:

najlepiej caly serwer  niech napisze skargi jescze  jedna nie wystarczy ?

@ Dziecko lat 15 pisze  bo to jest smieszne  jak  piszecie skargi zamiast 1 napisac normalną 

Robią to specjalnie, bo się popłakali że go zbanowałem za nieodpowiednie słowa w stosunku do mnie, a że grają razem to wiesz.

 

Btw. jak coś to w linijce wzoru składania skarg masz takie coś "Dowody (SS'y/Demo)" a jak coś to ssy oznacza screenshoty a demo to nagranie z mapy, a nie to czy ktoś dostał bana czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie