Skocz do zawartości

Zablokowane #1122 Pytanie na dziś


Klusia

Rekomendowane odpowiedzi

pytanienadzis2.png

Czy wierzysz w wydarzenia paranormalne? Doświadczyłeś/aś kiedyś jakiegoś?

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ogólnie to sam nie wiem czy wierzy czy nie , Lecz 2 lata temu w wakacje siedziałem sobie na huśtawce u mnie na podwórku, miałem słuchawki i oglądałęm jakieś straszne filmiki.

 Po krótkiej chwili słyszałem takie jakby ,,sapanie'' obok mnie. Na początku myślałęm , że to mój pies bo często wychodził na dwór ( pies domowy ). Zatrzymałęm ten filmik jaki oglądałem i dalej to słyszałem , więc postanowiłem zdjąć słuchawki. NADAL słyszałęm to sapanie. Lecz gdy się obróciłem nagle przestało a w pobliżu NIE BYŁO żadnego psa.

 

 

                        

kolorowa_linia.gif

chm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę że mogą wystąpić pewne niewytłumaczalne zjawiska związane z wiarą w Boga, ale nie wierzę w duchy/potwory czy inne tego typu rzeczy które można obejrzeć z internecie lub tv. Aczkolwiek fajnie byłoby coś takiego zobaczyć. Wcześniej bardzo interesowałem się fizyką i jeśli by mnie coś takiego spotkało to mógłbym zająć się badaniami na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wierzę , poniewaz kiedys siedziałem u wujka z rodzina i były tam mojej kuzynki zdjecia na szafie gadalismy z rodzina po czym , każdy był przez chwile cicho , aż tu nagle zdjecia same spadły z szafy :( 
A czy nasza moderatorka najlepsza wierzy w duchy hmm? @KNsJG9w.png Klusia?


PS: NAJWIEKSZYM DUCHEM NA SIECI JEST @ misiek223 OSTATNIO ZDUCHOWAŁ sobie kałacha na dd2 i strzelać nie mógł :P 

DING DONG (3).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie do pana z numerem 11 

9 godzin temu, `DUPSHOOTϟ napisał:


PS: NAJWIEKSZYM DUCHEM NA SIECI JEST @ misiek223 OSTATNIO ZDUCHOWAŁ sobie kałacha na dd2 i strzelać nie mógł

Jak zduchował? Say whaaaat?

 

Okey co do pytania:

 

Nie wierzę w żadne duchy.

Jedyny duch jaki jest to gość, który odwiedza codziennie Csowicze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klusia zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie