Skocz do zawartości

Zablokowane Odwolanie od odwolania


Vacolith

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: brama
IP / Steam ID*:
Admin banujący:
Powód:
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*:           

 

 

 

Odwołanie od rozpisek:

10:35 pierwszy frag normalny celownik wrócił na skrzynkę, nie szedł po ukosie na głowę na chłopa za skrzynką. Nie znasz mojego sylu gry, przewaznie zanim wychyle dalej, leci skan albo ustawiam sobie celownik tak jak w tym przypadku aby wychylić na chłopa który mogłby stać dalej. Drugi frag? no sie złożył.

10:50 ?! no nie jest normlane gdybym mial stałe fpsy, ping i sie nie ruszał. ps. gram na radiowym  :/  (a takie rozrzuty sie zdazaja jesli ktos do konca sie nie zatrzyma) a propos czemu celownik mi sie nie przykeil do typa.

12:28 no nie wiem, wychylasz na standardową pozycje ze standardowym respem gdzie nie bylo ich duzo, nie mialem smolka a fullauto z m4 ładnie wchodzi z wieksza iloscia fps i nawet przeskoku nie bylo wiec?! 

14:02 są dymy na mapie, duzo osob żyje i to ze wychylilem dwa razy w rampe gdzie z longa przewaznie duzo osob sie cofa to ,,my bad" spaliłem sie?  po czym znow wychylilem, sus

,,14;04:55 - szkoda, że po fragu tracisz ten "klej" na modelu i celownik leci w górę +B"        szkoda że to były 3 tapy z czego wywnioskowales ze celownik poszedl w góre, no poszedl bo to normlane z tej odległosci mógł ale nie musiał. 

 

To o czym mówicie w pierwszej czasówce  nazywa sie aim through, polega to w setach na tym ze aim dziala przez sciany jesli kogos widzimy. W moim odwolaniu w moim povie była czasówka gdzie wychyliłem z longa na anarchie na tt przed nią, skanowałem 3 typów, wtedy nic nie ciągneło sie za modelami wiec tak jak i teraz nie moglem tego miec. Dodatkowo żadne wh/esp nie dziala na serwerach od kilku lat. Teraz jedynie po co robi sie ssy to zeby sprawdzic czy ktos nie ma jakis tanich aimów, setów. Nie wiem co mam dodac wiecej na swoja obrone. Troche chaotycznie zostało to wszytko przeze mnie napisane wiec wybaczcie ale nie potrafie przekazac wam tego co chcialem. Ponadto ocenianie demek 1.6 klatka po klatce? łeee. Jak grasz online to nie widzisz tak samo tego co widzi gościu po drugiej stronie ekranu. U ciebie celownik byl obok łba u niego prosto na, a to równiez sprawa rozdzielczości i Hz.

Na dobitek rozpisaliscie moje 4 akcje, które nie są spalone a co najwyzej kontrowersyjne. Nie mam żalu ale chce to wyjasnic.

 

Trzeba jakos walczyć o swoje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić, ale on w mojej opinii jest czysty.

 

@U1sEKPD.png Tyler

 

10;37 > kill przez skrzynke, kozak celownik +b / b-
10;50 wywala mu celownik w gore, nie jest to normalne przy takich seriach +b / Zwykły odruch. b-
12;28 spalona akcja totalnie, celownik równo przy takim full auto +b / b-
14:02 dobre wyjcia na model x2 +b / b+/-

 

@ El Jokeros

 

10:17 norecoil (B+) / Ty chyba żartujesz sobie w tym momencie. b-
10:35 przeskok (B+) / b-
11:29 jw (B+) / Bardzo ładna głowa. b-
12:28 B- / b-
14:02-14:04 przeskoki (B+) / b-

 

@ .:TR@kToR:.

 

10;35 - ciągnie na model typowo po kilu wywaliło rozrzut +b / b-
11:20 - pociągnęło na model w dolnym +b / No przecież widział przeciwnika. / b-
12:28 - dobre szejki +B /b-
14;02:78 - celownik gdzie indziej, kula leci w inne miejsce, ale hedzik siedzi  +B / b-
14;04:55 - szkoda, że po fragu tracisz ten "klej" na modelu i celownik leci w górę +B / b-

 

Pozdrawiam

@ empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10:37 b+

10:50 b+ i po tym skoku ja bym zakończył oglądanie demka ale, że potrzebne są 3 akcje..

12:28 szejki na modelach. 

3 spalone akcje, tyle potrzeba.

 

@rQ8Cqbe.png Vacolithpowiadasz esp nie działa na serwerach? OFC, że działa zaczynając od gówno vermiliona kończąc po 6.0 lub alternativa. WH nie działa jedynie przez niektóre boxy. 

 

@ empi^( my oglądamy to samo demko? 

@ Boski Z PolskiTS3Co do Ciebie widziałem, że na sb napisałeś, że gracz został zbanowany za inne demko. Tak masz rację, skoro są zbierane dowody to gość zostaje rozpisany ze 'spalonego" demka. Nie demka które admin wrzucił. 2 sprawa dana osoba dostaje bana na serwerze to myślisz, że zawsze jest on za określoną mapę? Wydaje mi się, że jako technik powinieneś już kupę lat wstecz kojarzyć tryby co do banowania. 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpisał Ciebie sam opiekun i osoby posiadające range UBT , dodatkowo u góry widzimy również wypowiedz byłego czlonka UBT. Opiekun podjął decyzję że spalony, nic raczej nie wskurasz.

brak_ub_csowicze2021.png

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie