Skocz do zawartości

Zablokowane Pochwała zbiorowa


polkes

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za miłe słowa ale prawda jest taka że to tobie się należą największe słowa uznania dzięki tobie serwer jb jest w stanie funkcjonować całe zaplecze serwera jak naprawianie błędów wprowadzanie nowości i oczywiście resety bez ciebie to nigdy by się nie udało my możemy podtrzymywać serwer i starać się by serwer nie był zaniedbywany ale ty trzymasz go twardo na nogach :fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że o mnie pamiętasz, jesteś osobą bez której ten jb nie doszedłby do miejsca w któr

ym się znajduje oraz @ Kaczorekk wam się należy największą pochwała, z czego słyszałem @ aDkwkłada mnóstwo czasu w jb bez niego też nie było by tak jak jest fajnie że jb cały czas działa może kiedyś wrócę !:szybkiklap:

 

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2021 o 12:17, polkes napisał:

Wszyscy jesteście super, nie zmieniajcie się 😏😏

 Oki :D zawsze będę kupywał svipa i krytykował nie odpowiednich adminów by wspierać serwer. Ale następnym razem też mi po dziękuj bo gram na serwerze ponad rok tylko miałem wtedy inny nick.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobrze widzieć takie posty! Czuć życie i chęci do działania! Brawo! 

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie