Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Odwołanie od bana


nks

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: nks
IP / Steam ID*: STEAM_1:1:418656065 albo https://steamcommunity.com/id/nixe1008/
Admin banujący: W sb ,,console", ale był to ,,Hazard to moje drugie imie."
Data i godzina otrzymania bana*: 11-12-21 11:36:25 (według sb, ale normalnie to chyba była 12:36)
Runda: 
Serwer*: Mirage 4
Powód: wh
Link do demka*: Prawdopodobnie jest to te:

https://597.gotv.pro/srv61291/auto0-20211211-120409-1450690641-de_mirage-____CSowicze.pl_______ONLY_MIRAGE__4__128TR___FREE_SVIP_22-10____vip___svip___shop__mvp___knife___ws____gloves____agents____pomoc____kontakt____credits____1shot1kill.pl.dem.zip
Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*: No gram sobie, admin się wywalał  to uciekł na specta. Po kilku rundach ban totalnie bez sensu. 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Taki TIP, na gotv polecam usunać .pl z generatora nazw, bo cs się buguje i odczytuje rozszerzenie jako .pl a nie .dem ... (Nieogarniający nie odpalą demka)

 

Edit: Przez komendę status się nie da, bo plugin ukrywa osoby na spect. Tak dla Twojej informacji, jak sobie wejdziesz przez wyszukiwarkę serwerów, to tam jest lista graczy i tego w żaden sposób nie ukryjesz, więc następnym razem pomyśl zanim napiszesz ;) 

 

Edytowane przez nks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powołuję się do sprawy pierwszej. 

 

Nie mogłeś zobaczyć adminów na spect, nawet poprzez komendę status nie widać adminów.  Info od @AZzDv8c.png MrVarnaz 

To jest raz.

Dwa, demko już oglądam i z chęcią Ci je rozpisze.

Update będzie za chwilę z czasówkami. :) 

 

Ogółem na samym wstępie stwierdzam, że jesteś bez movementu i latasz po ścianach jak najęty.

https://597.gotv.pro/srv61291/auto0-20211211-120409-1450690641-de_mirage-____CSowicze.pl_______ONLY_MIRAGE__4__128TR___FREE_SVIP_22-10____vip___svip___shop__mvp___knife___ws____gloves____agents____pomoc____kontakt____credits____1shot1kill.pl.dem.zip

 

7:00 - celownik ci gdzieś chodzi o ścianach B+

9:50 - normalna reakcja gracza by była gdybyś spojrzał w connect tu widać coś innego jakbyś wiedział, że tam jest B+

12:40 - movement drewno? b-

14:13 - coś za szybko ten strzał, btw wiedziales doskonale o nim B+

14:42 - niech mi tylko ktoś powie, że to jest czyste B+

 

 

Na samym końcu tylko dopowiem, nie sprawdziłbym Cię gdybyś nie dał tagu "pozdro admin na spect"

A tak sam się spaliłeś.

Tyle ode mnie.

 

 

24 minuty temu, nks napisał:

Edit: Przez komendę status się nie da, bo plugin ukrywa osoby na spect. Tak dla Twojej informacji, jak sobie wejdziesz przez wyszukiwarkę serwerów, to tam jest lista graczy i tego w żaden sposób nie ukryjesz, więc następnym razem pomyśl zanim napiszesz ;) 

Kolejne spalenie się, nie zrobiłeś retry w konsoli podczas wcześniejszej gry,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem opiekunem serwera wypowiem się na temat odwołania.
To prawda pod komendą w konsoli "status" nie widać admina który w tym czasie jest na spekcie aczkolwiek pod GT widać owego admian który jest na serwerze, ale wątpię ze akurat zrobiłeś.
@U1sEKPD.png P00Frozpisze demko poczekaj na rozwój sytuacji twojego odwołania. 


Kontakt: STEAM , FORUM 

sygnatura od kubusia eh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rozpiska wraz z finalną decyzją:

 

7:00 - Odgłosy gdzie był gość oraz widoczność na radarze. Celowanie w ściany przed wychyleniem nie jest podejrzane. Wcelowywał się w najbardziej możliwe pozycje, przy których gracz mógł się znaleźć.

9:50 - Dużo bardziej prawdopodobną pozycją przeciwnika na midzie jest okno. A to, że po spojrzeniu w connector spojrzał od razu w okno jest zasługą przeciwnika, który skoczył wydając wyraźny głos.

12:40 - Movement był nieco słaby, jednak pozycja też nie należała do najwygodniejszych.

14:13 - Trochę zbyt dużo widziałeś. Nie podobała mi się ta akcja. Nie miałeś podstawy wg. której mógłbyś zatrzymać się w miejscu akurat gdy przeciwnik wychylał.

13:42 - Co prawda z początku dziwne wychylenie, jednak pozycja zawodnika z jego drużyny pozwalała mu mniej więcej stwierdzić gdzie on jest. Następnie gdy teammate wychylił, przeciwnicy zaczęli skakać, co teammate słyszał. Proste info i już wiadomo gdzie są zawodnicy. Strzał normalny, widać było zawodnika jeszcze przed wychyleniem gdy oskarżony chował się za rogiem. Czysto

 

 

Jest jedynie jedna rzecz, która wskazuje na to, że mogłeś używać wspomagaczy, jednak jest to zdecydowanie zbyt mało.

 

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie