Skocz do zawartości

Zablokowane Parę błędów


_Scofield_

Rekomendowane odpowiedzi

Ten wątek by bardziej pasował do działu typu błedy/bugi, ale takiego znaleźć nie mogłem więc piszę tu

 

1. Nazwa propozycji : Fix

2. Opis Propozycji : 

* VIP/SVIP - przydałoby się zaktualizować informacje, które są podane pod komendami /vip /svip, gdyż nie są one zgodne z prawdą. Np że elizka dalej jest opiekunem , svip ma 3 skoki itp

 

* Ruletka - Nie wiem czy można to w łatwy sposób naprawić, ale ruletka czasami nie działa a czasami daje pare losów na raz + wnioskuje o wywalenie niezłego towaru z ruletki SVIP, ponieważ jest to jednak negatywny los

 

* Radiott - Parę funkcji nie działa, więc proszę o wywalenie ich albo naprawe
 

* Lagi - Nie wiem czym jest to spowodowane, bo jestem zielony jeśli chodzi o serwery csa, ale te lagi czasami potrafią podirytować nieźle, mam nadzieje że to naprawicie

 

* Zabawy - To nie jest błąd, bardziej propozycja. Przydałyby się jakieś nowe zabawy na serwerze, bo z reguły w Sobote jest 1s1k, w Niedziele jakiś chowany. Jakbyście dodali jakieś fajne nowe zabawy to myślę, że gracze by byli zadowoleni :) 
 

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? : no

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki: tak

 

Jak jednak jest lepszy dział do tego typu wątku to sory, ale grzebać mi się nie chciało. Pozdrawiam, miłego dzionka, smacznej kawusi itp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie