Skocz do zawartości

Zablokowane Nieśmieszny żart.


Pedroo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Pedro 

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :

 

Powód skargi: Jakiś dowcipniś napisał na czacie gangu, że rzekomo kampie na zabawie. Sam na początku nie byłem tego pewny, lecz po sprawdzeniu tego na demo sytuacja jest jasna. Nie chodzi tutaj o freekila, a o wprowadzanie w błąd.  Zgodnie z : 1.23. Zakaz wprowadzania Administracji w błąd. (Ban od 5 minut do 12 godzin.)

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2112071246-jb_emperor-1638877560-1638878700.zip @ Nzy 

 

Czas zdarzenia: Koło godziny 13. Demo : 15:30:00

Edytowane przez ViruOff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem przy tej akcji, szybki grzesiu powiedzial "admin poszło info na gangu że pedro kampi" Nzy nie wiedział czy kampiles czy nie więc się ciebie spytał czy kampiłeś napisałeś ze sam nie wiesz to cie zabil :D

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako admin nigdy nie wierzę nikomu na słowo i tak też było w tym przypadku. Dlatego spytałem Ciebie (kilka razy, aby być na 100% pewnym) czy kampiłeś, wystarczyło że powiedziałbyś "Nie kampiłem" i dostałbyś życzenie, a z tego co pamiętam napisałeś "możliwe że tak" albo coś w tym stylu więc zostałeś zabity. Wracając do skargi, szybkigrzesiu nie powinien ponieść żadnych konsekwencji bo nie zostałem wprowadzony przez niego w błąd (przynajmniej ja tego tak nie odczułem), ale wiadomo decyzja należy do opiekuna/właściciela. 

Edit1: Co do @ TheProShizer69 to napisałeś prawie wszystko poprawnie, lecz o ile pamięć mnie nie myli to @PedroCS napisał coś w stylu "możliwe że tak" więc tak naprawdę sam doprowadził do tego, że go zabiłem. Na pewno nie napisał nic co wskazywałoby na neutralną postawę gracza, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rQ8Cqbe.png Pedroo

No nie kampiłeś na zabawie aczkolwiek sam wprowadziłeś administratora w błąd, przez co nie dał ci życzenia.

Cytat

Pedro -13:02:39- 'say' "nie wiem"
Volturi -13:02:45- 'say' ""
Pedro -13:02:47- 'say' "byc moze"
Pedro -13:02:54- 'say' "ale sprawdze se to"
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie