Skocz do zawartości

Zablokowane Utylizacja?


_Scofield_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Scofield

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : # 9 "NowakowskY" 19688 VALVE_2:0:760617055   2 12:10   40    0

 

 

Jest to skarga ogólna, nie dotyczy jednej sytuacji. Gość zwyczajnie zawsze o wszystko się sadzi dodając przy tym często bardzo kulturalne słowa, jak chcę Sobie pograć na serwerze i widzę na liście graczy tego osobnika to wiem, że nie będę miał frajdy z rozgrywki, więc nawet nie wchodzę. Jak już wchodzi do ct to jego prowadzenie jest tragiczne, bez sensu i często nie ogarnia podstawowych rzeczy. 

 

Dla takich ludzi powinien zostać stworzony punkt w regulaminie. 

 

Jestem za przyznaniem banicji na jakiś miesiąc za działanie na szkodę serwera żeby chłopak mógł przemyśleć swoje zachowanie i sposób bycia w internecie.

Edytowane przez _Scofield_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty sam siebie chcesz zbanować?

 

Nick skladającego skarge to ma być twoj nick.. 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDD fajnie by bylo jakbys napisal albo dodal ss co sam do mnie psiales. poza tym jak jestes na swerwerze to sam zawsze prowkoujesz wiec essa i nie placz nad rozlanym mlekiem 

 


dodam jeszcze ze nie kazdy potrafi dobrze prowadzic w ct a ja wchodze tylko ja kjest ktos kto ogarnia albo jak jest malo osob i same mnie prosza wiec nie wiem za co tu ban 


a i jeszcze nie wiem co brales ale widzialem cie na serwie moze z 10 razy w zyciu wiec lolz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak , tą skargę mogę odrzucić za:

-brak zastosowania wzoru

-brak danych dzięki którym mógłbym zweryfikować to co napisałeś.

- samą nazwę Postu "Utylizacja?" 

 

Rozumiem, że nie każdy się lubi ale niestety nie ma takiego punktu w regulaminie, aby za coś takiego kogoś karać, nie każdy jest super graczem i wszystko potrafi, nie którzy potrzebują troszkę więcej czasu żeby czegoś się nauczyć.

 

Jeżeli uważasz, że gracz zachowuje się nie prawidłowo, bądź łamie nagminnie lub nie któryś z punktów regulaminu, proszę zastosuj się do wzoru i napisz jeszcze raz skargę, oczywiście nie zapominając o właściwych argumentach takich jak np nagrania z HLTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie