Skocz do zawartości

Zablokowane Perm za WH


HyperVer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Snax
IP / Steam ID*STEAM_1:1:551372736
Admin banujący: @ Demonek
Data i godzina otrzymania bana*:  11-20-21 16:58
Runda: coś koło połowy meczu chyba
Serwer*: Only Mirage #2
Powód: WallHack
Link do demka*Demko
Wycinek z konsoli*:  Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*: No chodzę sobie, strzelam heady ze scouta i wleciał permik ;c

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

@ Opiekun UBTeam CS:GO trzymajcie moją prawdziwą perspektywe z nagrania w 128tick 60fps i jakość hd a nie tak jak na demko 32 tick :) Pozdrawiam

 

Edytowane przez HyperVer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rozpiski w jednej odpowiedzi

 

@ Gr@b@rz:

 

2:03 celuje obok gościa a i tak kula trafia, B+

02:29 mierzy i strzela idealnie w głowę modelu przeciwnika przez boxy na palących. Wiedział, że tam jest ale taki idealny prefire ? B+/B-

03:47 celownik jak automat przeskoczył na sekundę na głowę przeciwnika  będącego za ścianą i co lepsze kucającego , nie był wyprostowany  B+

04:29 strzał zbyt szybki, na prędkości 10% nie widać było jeszcze gracza, co prawda widział go wcześniej lecz strzał padł jakby przez kawałek ściany,  B+/B-

Możliwe też , że demko jest trochę zlagowane. 

05:45 strzał oddany z boku a i tak trafia w przeciwnika w oknie +

Początek 7 rundy i się nie rusza prawie 20 sekund i do tej rundy zczyna być bardziej ciekawie

11:21 Wylatuje z nożem i leci przez całego mida, jak jest tuż przy konektorze robi lekki ruch w lewo i wraca celownikiem na okno gdzie wchodzi przecinki , który dopiero po chwili tupnął i dał o sobie znać  B+

13:56 strzał do przeciwnika w oknie pół metra od niego a i tak trafił B+

14:05 idealny skan przez ścianę co prawda widać jak przeciwnik rzuca flesha, ale jednak skan idealny, B+/B-

 

@ BizoneG:

 

2:04 - Strzał obok przeciwnika i wchodzi w model b+
2:29 - Strzał po modelu przez boxy b+/-
4:30 - Strzał boga b+
5:42 - Wychylenie i strzał idealnie na model + szybka reakcja, ostatni strzał obok modelu, a wszedł b+
9:02 - Szybka reakcja + mechaniczny ruch b+
11:20 - Wychylenie na mida na kosie bez sprawdzenia pozycji b+

 


Dodatkowo rozpiska goscia :

 

2:10- strzał leci obok głowy idealnie jak na ustawieniach fov 1.0 lub 1.5 na scouta, widać to dokładnie w zwolnieniu 1/4 oraz 1/2 

9:04- strzał obok głowy tak samo i wpada hs

14:05- widział Hyper gościa po lewo w oknie po czym rzuca silverowskiego nejda w siebie, oraz wychyla już wcelowany w prawo strone okna, gdzie po paru sekundach widzi rzucany flesh i od razu skanuje idalnie w model

Edytowane przez Gr@b@rz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Według mnie ten ban jest jednym wielkim nieporozumieniem. Rozumiem że musicie sprawdzać każde odwołanie ale jeśli już to robicie to próbujcie to robić dobrze. Oglądając demko z akcji Hyper'a 2 razy jestem w stanie stwierdzić że prawie każda sytuacje która została przez was opisana jako podejrzana jest po prostu zwykłą akcją która może zdarzyć się każdemu. Grałem przeciwko Hyperowi w dniu kiedy dostał swojego bana i przyglądałem się jego grze przez dłuższy czas i nie zauważyłem w niej nic dziwnego. 

Pozdrawiam Waski

Edytowane przez Waskies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.05 - gracz celuje obok przeciwnika a przeciwnik dostaje. Idealnie to widać na prędkości 1/4 ( b+ )

2.56 - gracz strzelił obok gracza i po chwili celownik wszedł na model gracza ( b+/- )

5.41 - idealnie wychodzi wcelowany w przeciwnika, który znajdował się w oknie ( b+ )

5.45 - widzimy przeskok celownika na przeciwnika. Prędkość 1/4 ( b+ )

9.03 - to samo co wyżej ( b+/- )

Runda 10 - jako jedyna runda w której piknąłeś mida na nożu bo widziałeś, że nikogo nie ma w oknie ( b+ )

14.04 - skąd wiedziałeś że przeciwnik przeszedł do prawej? ( b+ )

14.06 - idealny strzał przez ścianę ( mogło być to szczęście ) ( b+/- )

 

Akcje gdzie dałem b+/- mogą być czyste lecz na demku wygląda to inaczej 

 

Pozdrawiam 

 

@ HyperVer wiem jak to może wyglądać z twojej strony ale demka są niestety tylko w 32 tick. Pamiętam jak kiedyś na mm zrobiłem 5k z uspa więc postanowiłem pobrać demko, pokazałem kolegom i też mówili że odjebany jestem a u mnie wyglądało to zupełnie inaczej. Z twoimi akcjami mogło być tak samo, że u Ciebie wygląda to inaczej i na demku też inaczej. Sprawa niedługo się rozwiąże. Kwestia czasu.

 

Edytowane przez _Mistrzu_

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ 4Cztery4 @ Waskies Nic nie wnosicie do sprawy, jesteście osobami, które lubią i przebywają w towarzystwie HyperVera, więc jesteście jednostronni, wysłałem to do mojego znajomego UBT, który był jednym z lepszych ubt w 2018 na całej Polskiej scenie sieci CS i jest tego samego werdyktu i akcji w.w. Demko nie ma takiego laga, że strzelanie obok gościa jest co 2 akcję wraz z trafieniem, bo to już jest samo w sobie dzwine + mechaniczny przeskok z 9:02. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:05 co wy tu widziecie? XD Normalny flick myszka leci dalej b-

2:29 tu dziwnie wyglądało b+/-

3:47 ???? b-

4:29 jakby to był jednorazowy strzał to dla mnie byłby spalony, a że cała akcja się rozgrywała gdzie strzelał się wcześniej z gościem to dla mnie b- 

4:45 clear b-

9:04 znowu biorąc pod uwagę całą akcje jaką gość robi to b- 

11:04-30 clear?  nie slyszał rozbijanego wenta?

14:04 @ _Mistrzu_ widział rzucanego flesza? b-

14:07 b- skan 

I reszta czasówek podanych co do bana clear. 

Nie wiem czy żeście się ujebali na gościa czy co, ale chłop strzela miernie. Wy nie używacie shifta. Reasumując wasze rozpiski są śmieszne wszystkie akcje po za jedną są czyste ( jak dla mnie). Straciłem na to koło 20 minut z życia licząc pobieranie aktualizacji.  Większość czasów bierzecie przez pryzmat jednego strzału, nie przez pryzmat całej akcji wykonywanej przez gościa. 

 

osobiście w csgo grałem od początku jego powstania, najwyższą rangę jaką udało mi się wbić do suprem. WIększość tych akcji jest powtarzalna przez ludzi na mmach z kalacha.


 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będą kolejne rozpiski z zewnątrz w celu weryfikacji - czemu jutro? pewne osoby mają wątpliwości do umiejętności naszych pracowników UBT więc pomogą nam z zewnątrz :) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na update csgo, który uniemożliwia obejrzenie demka serwera jest sposób, który sam wyczytałem na stronie Reddit.

Mianowicie odpalamy klienta steam po czym csgo i teraz najważniejsze:

image.png

Ważne, by wersja beta 1.38.1.0 była ta nie inna!

 

Lista map do pobrania do obejrzenia dema serwera:

https://megawrzuta.pl/download/39328ac52c60186cef59becce603a9d5.html

 

Rozpiska:

2:05  b- tu nie ma grosza cheata flik myszki dowodem jest 2:27 gdzie, gdyby był odpalony, by trafił w model (a tego nie zrobił) jedynie noscope wszedł ładnie

3:47 b- gdzie tu jest przeskok celownika? @ Gr@b@rz?

W dniu 22.11.2021 o 04:45, Gr@b@rz napisał:

03:47 celownik jak automat przeskoczył na sekundę na głowę przeciwnika  będącego za ścianą i co lepsze kucającego , nie był wyprostowany  B+

5:41 b- to jest normalna reakcja gracza ze snajperką, bo gdzie ma celować w connect? w under? a może w górę?

19 godzin temu, _Mistrzu_ napisał:

5.41 - idealnie wychodzi wcelowany w przeciwnika, który znajdował się w oknie ( b+ )

9:04 b- zgadzam się z kolegą, ja również nic nie widzę tu ciekawego

gdzie btw jest "+ mechaniczny ruch b+" ?????

17 godzin temu, Śpiochu. napisał:

9:04 znowu biorąc pod uwagę całą akcje jaką gość robi to b- 

14:04 b- Tu jest dosyć ciekawie, strzela się strzela, potem te wcelowanie się w prawe okno, ale jest to kolejna normalna reakcja gracza

17 godzin temu, Śpiochu. napisał:

14:04 @ _Mistrzu_ widział rzucanego flesza? b-

Podsumowując, admin po prostu się pomylił nie widzę wspomagaczy tutaj. Po prostu @ HyperVer jest lepszy, baa nawet tego dnia grał z nim i przeciwko niemu z trzy mapki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2021 o 04:45, Gr@b@rz napisał:

Dwie rozpiski w jednej odpowiedzi

 

@ Gr@b@rz:

 

2:03 celuje obok gościa a i tak kula trafia, B+

02:29 mierzy i strzela idealnie w głowę modelu przeciwnika przez boxy na palących. Wiedział, że tam jest ale taki idealny prefire ? B+/B-

03:47 celownik jak automat przeskoczył na sekundę na głowę przeciwnika  będącego za ścianą i co lepsze kucającego , nie był wyprostowany  B+

04:29 strzał zbyt szybki, na prędkości 10% nie widać było jeszcze gracza, co prawda widział go wcześniej lecz strzał padł jakby przez kawałek ściany,  B+/B-

Możliwe też , że demko jest trochę zlagowane. 

05:45 strzał oddany z boku a i tak trafia w przeciwnika w oknie +

Początek 7 rundy i się nie rusza prawie 20 sekund i do tej rundy zczyna być bardziej ciekawie

11:21 Wylatuje z nożem i leci przez całego mida, jak jest tuż przy konektorze robi lekki ruch w lewo i wraca celownikiem na okno gdzie wchodzi przecinki , który dopiero po chwili tupnął i dał o sobie znać  B+

13:56 strzał do przeciwnika w oknie pół metra od niego a i tak trafił B+

14:05 idealny skan przez ścianę co prawda widać jak przeciwnik rzuca flesha, ale jednak skan idealny, B+/B-

 

 

2:03 - nic nadzwyczajnego b-

02:29 - słychać jak chłop biegnie z ct b-

3:47 - nie ma żadnego przeskoku b-

04:29 - widział chłopa i zpickował drugi raz, moim zdaniem normalny head b-

05:45 - tu widać normalną wymianę strzałów z chłopem z enemy, a wiadomo że bywają takie fartowne strzały, bo to CS:GO b+/-

11:21 - chłopa było słychać, bo rozbił drewno w oknie, a potem jeszcze skoczył, gdy SNAX, był w łączniku b-

13:56-14.05 - normalna wymiana strzałów, a ten ostatni jakoś wszedł przy skanowaniu (tak jak 05:45) b+/-

 

Dobrze wiemy, że takie strzały jak w 05:45 i 13:56-14.05 zdarzają się bardzo często. Mi samej zdarzyło się nie raz, że nie celowałam w typa, a dostał strzała, bo to jest po prostu CS:GO. Moim zdaniem chłop jest czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę dostajesz UB. Jest to tymczasowe UB na czas głównej rozpiski od byłego sędzi. Decyzja @ RumcajsJumper. Pozdrawiam. 

 

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie