Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na admina xdpawcio


Huarashi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: 的吉奧人Russ

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : Xdpawcio

 

Powód skargi: admin o nicku Xdpawcio nie reaguje na zachowania gracza w ct ktory nie ogarnia gracz o nicku : ADRIAN (jakbym pomylil sie z nickiem gracza przeproaszam) nie mial prowadzenia wydal polecenia i otworzyl cele a admin nic z tym nie zrobil i mowil ze jest zwykly dzien a bylo widac odrazu ze pan ct nie ogarnia, mogl go spytac o polecnia lub cos w tym stylu a nic nie zrobil mial to totalnie w du**e 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):niestety nie mam ale mozna se demko sprawdzic z mapy jb_community

 

Czas zdarzenia: 16:10

Edytowane przez ViruOff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do skargi  gracz o nicku Ziomal miał prowadzenie a  gracz o nicku ADRIAN wydał polecenia i otworzył cele nie mając prowadzenia i w tym momencie był fd . Racja przez admina voice powiedziałem że go nie było i pomyliłem się. I racja mogłem go spytać  ile jest np : poleceń do odw ale był na serwerze też Strażnik KASZER który też mógł zareagować  .  Nie zwalajmy wszystkiego na 1 osobę . A co do nieogarniania 的吉奧人Russ każdy kiedyś zaczyna grać w ct i mija trochę czasu aż prowadzenie w ct ogarnię do ogarniętego prowadzenia .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie