Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] reggin


reggin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: reggin
Imię: Tomek
Wiek: 17 
Steam ID: STEAM_0:1:532503650
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: W tym momencie 3/2h dziennie. 
Opisz siebie: Jestem Tomek. Mam 17 lat, moje zainteresowania to informatyka, anime, muzyka, piłka ręczna i żona pana z nr 7. Generalnie to zadałem sobie cel, aby ponownie powstać z martwych na forum i robić coś pożytecznego jak te pół roku temu jako admin. Tym razem-chcę się sprawdzić jako UBT
Dlaczego akurat Ty?: Ludzie mnie znają, chociaż wiem że nie przekonuje większości moja aktywność, ale obiecuję, że zwiększe do maxa na tyle ile mi czas pozwoli. Byłem adminem kilka razy, tutaj miałem na JB i dd2. Raczej nie było na mnie zażaleń (taką mam nadzieję), dodatkowo pamiętam, że brałem dość duży udział w banowaniu kacorvixona, który okazał się cheaterem i przeglądałem całe demko wraz z innym UBt (traktor czy rumcajs nie pamietam juz) 
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Pewnie
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: takie 8/10
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: a kto nie grał kilka lat temu: Leis, badboy, ce, (do tego w cs:go vipproject )i inne których nazwy nie pamiętam (takie starsze, które teraz pewnie są wykrywalne). Dzięki temu, że grałem na cheatach wiem jakich metod używają zaawansowani i nowi cheaterzy. 
Kontakt: forum, steam, dc: NNN_enjoyer#6137

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od sierpnia brak aktywności, sama ilość postów wymaganych posiadasz i na forum jesteś dość długo ale liczy się to co jest teraz. Co do wieku, 17 lat to jeszcze troszkę buntowniczy okres moim zdaniem ale ja mam tu tyle go gadania co kot napłakał 🙂 Jak masz za cel powstać z martwych to najpierw choć trochę pooddychaj tym forum, pokaż że żyjesz. Na obecna chwile moje mało znaczące nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie