Skocz do zawartości

Zablokowane Estetyka forum , Proprozycje


OxyMen2

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam przychodzę z proprozycją  , aby zrobić estetyke działów na forum  : 

 

1. Jakby ustawić serwer w działach tak jak są w tabeli 

 

 

 

image.png

 

 

Jakby ustawić serwer w działach tak jak są w tabeli / 

 

@ Użytkownik  @ drenn @ Klusia 

bardziej i lepiej dla użytkowników wyglądałoby aby serwery w tabeli serwerowej były ustawione tak jak w dziale.

 

2.  Można by dodać na forum KALENDARZ a w  nim NADCHODZĄCE WYDARZENIA.

 

 

3. Można by dodać take Quizy na forum , za które były nagrody na forum. 

 

Nagrody mogą być reputacje lub postaci vipa na serwerze lub forum

4. Mapa Użytkowników Forum

 

@ Klusia @ drenn

Mapa użytkownika forum każdy może dodać sobie swoją miejscowość skąd pochodzi i kraj kiedyś było takie coś na wielu sieciach .

 

5. Co Wy Na to , aby użytkownicy za Poradniki dostawali nagrody w postaci rep lub w inny sposób? https://csowicze.pl/forum/537-poradniki-amxx/ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy ja wiem czy to takie konieczne? Moim zdaniem obejdzie się bez tego, jest to rzecz zbędna.

 

2. Kalendarz jest fajną opcją, myślę, że ma to sens i będzie praktyczne.

 

3. To również nie jest głupia rzecz, można byłoby to przemyśleć i ewentualnie wprowadzić w życie. Jestem za.

 

4. Nie wiem co to miałoby na celu, mógłbyś troszkę to opisać i przybliżyć funkcję tego? Póki co nie mam zdania, bo nie wiem o co konkretnie chodzi.

 

5. Hmm.. poradniki użytkownicy piszą kiedy mają na to ochotę, nie jest to obowiązek, więc skoro robią to dobrowolnie to i tak, jeżeli ktoś to czyta i faktycznie jest zainteresowany danym tematem to przyznaje mu ten chociażby jeden punkt reputacji - moim zdaniem zbędne. 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dopiero co było ustalone, aby na szczycie były pełniejsze serwery, więc odpada.

 

2. Dobra opcja, tylko kto ma tego pilnować?

 

3. Ciekawe, był kiedyś nawet taki konkurs i sądzę, że to może się przyjąć.  Tylko co z nagrodami?

 

4. Co to jest ta mapa? Na czym to polega?

 

5. Akurat tutaj wykazać się powinni zwykli użytkownicy, bo otrzymanie tej głupiej łapki w górę na prawdę motywuje. Natomiast przyznanie punktów z automatu jest nieodczuwalne i niepotrzebne.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Było dopiero co sortowane, a wszystko jest pod układ z działami. 

2. https://csowicze.pl/calendar

3. Trzeba by było na spokojnie to przemyśleć. Jeżeli masz pomysł na to, to śmiało napisz jak byś chciał aby to wyglądało. 

4. Zbędne

5. Nikt nie zmusi nikogo też do dawania reputacji. Komu spodoba się dany poradnik to go nagrodzi i tyle :) Nie potrzebne jest robienie zbędnych akcji. 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie