Skocz do zawartości

Zablokowane Gdy oszust zostanie oszukany


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno każdego z Was (z wyjątkiem oszustów) wkurzają osoby korzystające ze wspomagaczy w CS:GO. Są jednak ludzie, którzy lubią karać cziterów, a jedną z takich osób jest użytkownik o pseudonimie Script Kid. 

chrome_4Q9xhSHu5s.jpg

Tworzy on czity do Counter-Strike, które oszukują samych oszustów. Jego programy powodują irracjonalne i śmieszne sytuacje, a ich funckje to m. in:

 

 

- automatyczne strzelanie gdy namierzany jest sojusznik

- blokada niektórych przejść 

- niemożliwość podłożenia lub rozbrojenia bomby, ponieważ w ostatniej sekundzie czit przerywa proces. 

- wyrzucanie broni w losowych momentach 

- celowe wchodzenie w płomienie 

 

Jest tego dużo więcej, jednak po co pisać, kiedy można zobaczyć? Program ma specjalną funkcję, która wysyła do jego autora nagrania z meczów osób które uruchomiły jego program. A tak się składa, że Script Kid niedawno zmontował nowy film pokazujący liczne wpadki cziterów z udziałem jego anty-cziterskiego czitu ;)

 

 

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • drenn poleca ten temat

Jestem od początku obeznany z tym kanałem YouTubera i mastera skryptowania. Miałem możliwość dostrzec na własne oczy, jak Polak grał na matchmaikingu no i cóż :> został strolowany. Wielu jest naiwnych osób, co wpiszą cheaty csgo za free, a potem dziwić się, że polskie community jest w top idiotów, którzy promują fake software Script Kida. Enjoy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • drenn usunał z polecanych temat
  • drenn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie