Skocz do zawartości

Zablokowane [Skarga] Kaczorek


snuffy

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Od 01.09.2021 r. do teraz
Nick użytkownika: @ Kaczorekk
Dowody: Brak zainteresowania swoim serwerem, brak jakiekolwiek wiedzy nad tym co się dzieje na serwerze, zaniedbywanie swoich obowiązków. 
Świadkowie: Całe forum w sumie, a szczególnie społeczność serwera JailBreak.
Uzasadnienie: Od 2 miesięcy serwer został opuszczony przez właściciela @ Kaczorekk, który nawet nie wchodzi na serwer od 2 miesięcy mimo iż jest jego właścicielem. Piszę skargę, ponieważ jestem zniesmaczony zaistniałą sytuacją. Jeżeli ktoś nie chce już prowadzić serwera, to niech zrezygnuje z owej rangi, albo powinna zostać zrobiona zmiana głównego właściciela serwera. Jak ktoś ma swój serwer i go zaniedbuje od ponad dwóch miesięcy to chyba trzeba wyciągnąć jakieś wnioski. Mi to nie odpowiada, jestem rozczarowany i dlatego piszę skargę. Ostatnio @Apoi_eXo został zdegradowany, gdyż nie ma z nim kontaktu od jakiegoś czasu. Tutaj jest serwer zaniedbywany pod ponad dwóch miesięcy przez właściciela. Nie obchodzi mnie to, że zajął się innym projektem, powinien zrezygnować skoro nie potrafi podołać kilku zadaniom. 

 

Od razu napiszę, @ polkes oszczędź sobie swoich formułek, że to teraz Ty się zajmujesz serwerem bla bla bla... Wiemy jak jest i podejdźmy do sprawy merytorycznie.

Link do GT właściciela serwera, ostatnie wejście 23 września na 2 minuty: https://www.gametracker.com/player/Kaczorek/51.83.215.2:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Kaczorek prowadzi inny projekt a jego JB zajmuje się polkes. Nie widzę sensu skargi. Dziękujemy za informacje!

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie