Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] Jokeros


Luis Enrique

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

El Jokeros / UnFriendly
Imię:

Sebastian
Wiek:

21
Steam ID:

STEAM_0:0:60624323
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:

Na forum wchodzę co chwile, patrzę działy jak i obserwuję co się dzieje na SB, więc wydaje mi się że minimum 4 godzinny byłbym wstanie poświęcać na swoje przyszłe obowiązki 
Opisz siebie:

Wiele osób mnie zna i wie, że mam niezbyt ciekawą przeszłość na forum, zrobiłem wiele złych rzeczy za które potrafiłem przeprosić i przyznać się do popełnionego błędu. Żałowałem tego co zrobiłem, i starałem oraz staram się dalej aby było to zauważalne. A co do opisu siebie,interesuję się motoryzacją jak i sportami.
Dlaczego akurat Ty?:

Samym UBT byłem sporo czasu ( prawie rok ), jestem aktywnym użytkownikiem, staram się pomagać jak umiem czy w próbach o UB czy na serwerze jak czegoś nie wiedzą
Czy miałeś styczność z Amxbans?:

Tak
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:

6-7 na 10
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: 

 AimBot ,WallHack , ESP , BunnyHop , Anty Flash / Smoke , TriggerBot , SpeedHack , NoRecoil , NoSpread
Kontakt:

Steam , forum , fb

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam cię, może ze względu na to że jestem tu krótki czas i wcześniej nie śledziłem co się tu dzieje, ale wypowiem się na podstawie Twojego podania.

Pierwsza rzecz, która mi nie pasuje to to, jak się opisałeś. Miałeś opisać siebie, swoją osobę, a nie to co robiłeś wcześniej i że żałujesz, to nie temat na wylewanie łez. Napisałeś tylko tyle, że interesujesz się motoryzacją i sportem - temat rzeka, nie wykazałeś się niczym w sumie.

 

Kolejna rzecz to punkt z opisem jakich czitów używałeś. Masz napisane jasno - jakie czity, chodzi o nazwy, typu eVol, HPP v3.X/4/6, interium itd. nie o poszczególne funkcje, typu AIMBOT - również temat rzeka, AIMLOCK, FOV, Smooth i inne duperele, żadnych konkretów.

 

Jak ktoś Cię zna i wie jak pracujesz jako UBT to git, jednak w swojej opinii bez wcześniejszego sprawdzenia Twoich umiejętności nie dałbym Ci szansy, podanie mocno zniechęca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka ale no znowu będę na nie ponieważ zamiast napisać podanie od zera to zrobiłeś marne kopiuj wklej z twojego wcześniejszego podania i nawet nic w tym nie zmieniłeś tutaj dalej linka 

 

Moja Opowinia na temat podanie to Jestem Niestety na Nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na upartego dałabym mu szansę wykazania się. :D Wydaje się człowiekiem kompetentnym - ale wszystko podlega weryfikacji. :D Ogólnie podanie skopiowane z poprzedniego Twojego - co nie zmienia faktu, że jest to podanie na UBT, a nie na redaktora czy moderatora gdzie faktycznie potrzeba jakiegokolwiek wysiłku żeby podanie w jakiś sposób się przyjęło - co za tym idzie przymknęłabym na to oko, bo po co  500 razy pisać to sami tylko innymi słowami? :D Wiek również jest okej, większość wymagań spełniasz, więc czemu nie dać Ci szansy? Ja jestem za okresem próbnym! :) 

Powodzenia!

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Mechuprzecież on otworzył podręcznik, w którym tłumaczą różne rodzaje cheatów i filmiki, które pokazują ich działanie, więc nauczył się sporo. :kappa:

Cytat

21 Pazdziernika twoje podanie  zostalo odrzucone przez opiekuna Ubt z powodem nie zaliczenia testu weryfikacyjnego umiejetnosci.

watpie ze przez 2 tyg nauczyles sie czegos nowego.

A tak serio to jestem na nie:

- bardzo słabe doświadczenie,

- podanie zupełnie nie przekonuje do zastanowienia się nad twoją kandydaturą,

+ bardzo chcesz się wykazać na tej randze i masz dość duże chęci do spróbowania swoich sił na tej sieci jako UBTeam CS 1.6, bo jak sam napisałeś, że "Samym UBT byłem sporo czasu (prawie rok).

Pozdrawiam

@ empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne podanie do kosza. Po co pchacie się na rangi na które się nie nadajecie ;v 

 

Nie byłeś w stanie poradzić sobie z odpaleniem game guarda xD 

 

- twierdzisz, ze byles ubt rok a padles na testach 2 tygodnie temu 

- brak kompetencji

- brak doswiadczenia 

 

na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

+ wiek

+ umiejętność gry w tą gre więc na spokojnie będzie umiał rozróżniać cheaterów

+ dobry człowiek 

+ Podanie krótko i na temat nie rozumiem czego wy oczekujecie UP 

 

Może i oblał testy, ale możecie według mnie go przyjąć i dać mu jeszcze jedną szanse do sprawdzenia się tyle z mojej strony to że raz oblał nie znaczy że się niczego nie nauczył 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Starasz się już dłuższy czas o rangę widać, że Ci zależy co prawda na wcześniejszych testach nie poszło Ci, ale na kolejnych ciut łatwiejsze demko i zaliczone. Poprzez pracę na randze zdobędziesz jeszcze większe doświadczenie. Przyjęty na próbny okres 3 tygodni. Zapraszam na PW.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie