Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Garść propozycji.


MoAC

Rekomendowane odpowiedzi

1

1. Nazwa propozycji : Limit sklepu

2. Opis Propozycji : Proponuję dodać limity sklepu. Miałoby to działać na zasadzie, że na całą drużynę TT do zakupu jest tylko jedno AWP na runde oraz 2/3 deagle. To samo zrobić z innymi bonusami takimi jak Grawitacja itp.

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? :  Na serwerze nie ma ciężko o bunt przy obecnym modelu biznesowym, po co to ułatwiać. To jest więzienie więc w ogóle możliwość zakupienia czegoś takiego jak AWP w sklepie to żart a wysoka cena takich przedmiotów to żadne zniechęcenie.

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki: ----------

 

============================================================================================================

 

2

1. Nazwa propozycji : aa

2. Opis Propozycji : Ustawienie aa na stałe na 100 bądź z wyjątkami na 10aa

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? : Nie wiem czy każdy wie ale podstawową wartością aa dla cs 1.6 jest 10, w późniejszych czasach dla odpowiednich modów 100.  Do czego zmierzam... Serwer ma służyć do zabawy oraz rywalizacji na równych warunkach z innymi graczami. Dlaczego więc na zabawie pokroju WG ( prawdopodobnie) jest ustawione 4aa zaś na zabawach typu Ganiany czy Łowcy ( nie znam nazwy )jest po 100aa. Ludzie nie robią nic tylko latają po niebie. Zablokowaliście rolkę ( kucanie ), zablokowaliście aa na start rundy oraz poszczególnych zabawach ale grawitacja i 3 skoki są OK. Może od razu w nazwie serwera wkleić slogan "NIE MASZ NA SVIPA? NIE GRAJ BO I TAK NIC NIE UGRASZ". 

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

 

============================================================================================================

 

 

3

1. Nazwa propozycji : /skoki

2. Opis Propozycji : Dodanie komendy /skoki która miałaby na celu wyłączenie samemu sobie ( jeśli posiadamy ) multi jumpa do czasu ponownego wpisania komendy

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? : Zdarza się że ktoś wylosuje SVIPa na mape czy coś, nie każdy tego chce w danym momencie. Do tego to być może zapoczątkuje u ludzi przeświadczenie że nie muszą robić mustwina za pomocą pay2win. Ktoś będzie chciał być fair w gracza non premium? Wyłączy skoki i nie ma problemu; będzie chciał spróbować swoich sił bez tego, spoko. Na ten moment na serwerze panuje totalna atmosfera Pay2Win. Zabawy są tak konstruowane że gracz bez SVIPa nie ma prawa wygrać bo nie zapłacił. Nie piszcie też, że może nie używać skoków bo jeśli chcesz zrobić BH to jest to niemożliwe aby ich nie używać.  A mówienie że jest inaczej to oszukiwanie siebie samego i innych.

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

 

============================================================================================================

 

4

 

1. Nazwa propozycji : Wyprostowanie/zmiana komendy "Bezruch do odwołania"

2. Opis Propozycji : Proponuję wyprostować/ zmienić komendę "bezruch do odwołania". Na serwerze panuje moda na "Na bezruchu nie kucamy" ( boom headshot ). Pragnę zaznaczyć że sam w sobie bezruch jak sama nazwa mówi polega na tym że nie chodzimy czy nie ruszamy się w sposób który umożliwi nam zmianę położenia w osi X/Y/X. Chodzi mi tutaj o przykład w którym ktoś jest na kucaka przed wydaniem polecenia i nie wstaje.

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? : Jest to głupia zasada, o ile jest to pisana zasada ponieważ jak pisałem wyżej bezruch to brak ruchu ( przemieszczania się) . Więc jeżeli jestem już na kucaka i mam ten bezruch wydany to normalne że nie wstaję bo jest to ruch i nie powinno być za to zabijane. Jest to jakaś chora praktyka

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

 

============================================================================================================

 

5

 

1. Nazwa propozycji : czapki

2. Opis Propozycji : Usunąć czapkę Pantera bo małpy gurom

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? : Wywiezie przeciętniaków z serwera

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

 

============================================================================================================

 

6

 

1. Nazwa propozycji : Rzut bronią

2. Opis Propozycji : Dodać do menu pojedynków rzut bronią na odległość z licznikiem odległości

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? : Nowy pojedynek, coś innego. ( Nie wiem na 100% czy tego nie ma ale nigdy tego nie widziałem na oczy ) 

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

 

============================================================================================================

 

7

1. Nazwa propozycji :  Zakazywanie multi jumpa

2. Opis Propozycji :  Proponuję zezwolić na pełnoprawne zakazanie używania multi jumpa w określonych sytuacjach. Mówię tutaj między innymi o wykonywaniu trickjumpów ( atrakcji na mapach które są do tego stworzone a ze skokami są bezużyteczne )

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? :  Nowe możliwości na mapach, nowa jakość rozgrywki, równe szanse dla graczy

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

 

============================================================================================================

 

8

1. Nazwa propozycji : Miejsca trudnodostępne.

2. Opis Propozycji :  Proponuję dodać zasadę która mówi o tym ( o ile takiej nie ma a chyba nie ma ), że na zabawach nie można wchodzić w lokacje w które nie wejdzie w żaden sposób gracz nie posiadający multi jumpów itp.

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? :  Po raz kolejny, wyrównanie szans i zaprzestanie mody na pay2win

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

 

============================================================================================================

 

9

 

1. Nazwa propozycji : Dodanie punktu w regulaminie

2. Opis Propozycji :  Zabawy w tym momencie wyglądają tak że spora część graczy ( oczywiście SVIPów ) wegetuje całą rundę w powietrzu latając tym samym uniemożliwiając normalnie przeprowadzenie zabawy. Mowa tutaj o ganianym, łowcy i innych tego typu zabawach które wymagają bezpośredniego kontaktu bądź są zaprojektowane tak że jest to niegrywalne. Proponuję dodać punkt który mówi o tym, że nieprzerwane latanie po mapie na spadochronie odbijając się czy to od trampolin, ramp, wyrzutni, pochylni jest traktowane jako kampienie. Dodatkowo zrobić jakiś limit czasowy kiedy od poprzedniego zakończenia lotu można zacząć kolejny, bo co z tego że ktoś się zatrzyma na sekundę w randomowym miejscu na mapie skoro od razu zacznie znów latać...

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? :  Po raz kolejny równość w rywalizacji i przyjemny gameplay.

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

 

============================================================================================================

 

10

1. Nazwa propozycji : Kradzież broni

2. Opis Propozycji :  Proponuję zmianę systemu kradzieży broni ze 100% na 25% czyt. 1/4. Do tego dodać info na chat dla CT "Gracz X próbował ukraść broń". 

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? :  Jak pisałem wyżej, o bunt nie jest trudno o ile nie aż za łatwo, wystarczy mieć narzędzia które leżą wszędzie.... Gra byłaby ciekawsze i wymagałaby więcej rozwagi, bo w przypadku nieudanej kradzieży kieszonkowej byłoby to traktowane jako bunt. Zawsze jakieś urozmaicenie i ubogacenie gry.

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

 

 

 

Wielu z Was do części punktów użyje stwierdzenia "za coś się płaci" -  nie twierdzę że nie, ale nikt Wam nie broni używać waszych "przywilejów" w trakcie rund normalnych itp, dodatkowo grając i widząc gracza maćka bez VIPa  czy SVIPa powinna Wam się zapalić lampka "oj przecież on nie ma żadnych szans, może wyrównam trochę jego szanse". Nie znacie umiaru bo przecież Wy się świetnie bawicie a to co się dzieje z innymi to kij z tym. Byłem świadkiem kilku sytuacji w których wybierając drużyny CT nie zważa na to kto jest w jakiej drużynie, tutaj przykład:

Drużyna 1: SVIP SVIP

Drużyna 2: NonPremium VIP 

dostają KZ do przejścia i nikt nie ma problemu z tym że drużyna 2 jest skazana na porażkę i mówienie czegoś w stylu każdy stopień zaliczony nic nie zmienia. Jest coś takiego jak margines błędu i ogólny czas wykonywania danych operacji, to oczywiste że przeskoczycie niewygodne pułapki/pułki górą bokiem czy bokiem, Ci drudzy kiedy im się poślizgnie noga lecą na łeb a Wy wskoczycie sobie dalej. 

Prowadzący zauważyłem nie robią z tego problemu i wcale im to nie przeszkadza, są tacy że jak im się uwagę zwróci to się ogarną i za to szacunek, ale sami tez powinniście mieć granice dobrego smaku.

 

Ja sam co wielu z Was może zauważyć konstruuje polecenia i zabawy w taki sposób aby każdy, nie ważne czy jest to zwykły użytkownik czy premium miał najrówniejsze szanse jakie się da zaoferować.

Liczę na trochę refleksji.

 

 

Mosiężny Parapet

Edytowane przez MoAC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Myślę że wprowadzanie limitu jest bez sensu , według mnie lepiej podnieść cenę broni dla tt i problem z głowy.

 

3. Nie ma co się rozpisywać jest to po prostu zbędna komenda.

 

7. To teraz wyobraź sobie taką sytuacje , na serwer przychodzi nowy gracz i kupuje sobie svipa a ty na kolejnej mapie wydajesz mu polecenia  np. przechodzisz tego kz bez oszukiwania ale możesz używać tylko jednego skoku ( gracz zada pytanie to po co mi ten svip skoro nie mogę go używać :P ) według mnie po to kupuje się usługi na serwerach żeby mieć przede wszystkim przewagę nad resztą graczy.

 

8. Jeżeli dobrze rozumiem chodzi ci o jakieś tory przeszkód/teleporty jeżeli jest to zabawa typu chowany,kaczki(zabawy na których można kampić) to jak zakazać graczom chowania się :P a w przypadku innych zabaw jest to po prostu kampienie i slay.

 

10. Tutaj można coś pomyśleć żeby zmniejszyć szansę na kradzież broni aczkolwiek informacja dla ct kto próbował ukraść jest zbędna.

 

 

dracomalfoy-dementordementor.gif       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja 1:

Jest zamiar dodania czegoś takiego na serwer, myślę, że nie długo pojawi się ta propozycja.

 

Propozycja 2:

Co do blokad stref, temat był już przerabiany i póki co zostanie tak jak jest, jeżeli chodzi o VIP/SVIP , nikogo nie zmuszamy ani nie zniechęcamy do zakupu usług Premium, dzięki tym usługą jest opłacana m.in Reklama Serwera i dana usługa musi coś oferować ( jak to zazwyczaj bywa jest to ułatwienie gry ), lecz na serwerze dla ogarniętego gracza nie jest potrzebny VIP/SVIP, aby graczowi z taką usługą dorównać.

 

Propozycja 3:

Komenda mocno nie przydatna i wątpię żeby ktoś z niej korzystał, oprócz wpisania takiej komendy wystarczy: a ) wciskać raz spacje b) przy wylosowaniu SVIP'a zrobić reconnect'a c ) nie kupować usługi premium.

Każda mapa oraz każda zabawa jest tak skonstruowana, aby dało się wszystko zrobić bez dodatkowych skoków itd, jeżeli ktoś zakupi sobie usługę premium to wiadomo, że nikt mu nie zabroni sobie ułatwić gry.

 

Propozycja 4:

Została sprostowana w Regulaminie:

2.9 Strażnik ma prawo zabić więźnia, który nie wykonuje poleceń lub próbuje się buntować.

 

2.9a Strażnik ma prawo zabić więźnia po wcześniejszym strzale karnym, który wykonuje polecenia nieprawidłowo.

 

Propozycja 5:

Propozycja nic nie wnosi.

 

Propozycja 6:

Ciekawa propozycja , lecz wydaje mi się, że taki plugin mógłby częściej się bugować niż działać.

Propozycja zostanie rozpatrzona na najbliższym zebraniu Administracji.

 

Propozycja 7:

Nie można zabronić korzystania z przywilejów za  które ktoś zapłacił.

W celu utrudnienia została dodana opcja włącz/wyłącz spadochron.

 

Propozycja 8:

Dobrze napisałeś "trudno dostępne" , lecz jednak dostępne i osiągalne , nie trzeba posiadać VIP'a/SVIP'a aby gdzieś wejść , zawsze można wspomóc się ruletką, losowaniem totolotka, bądź wspomóc się kolegą.

 

Propozycja 9:

Latanie w powietrzu jest uznawane jako kampienie, po za tym na większości zabawach są mocno ograniczone strefy w celu unikania takich sytuacji.

 

Propozycja 10:

Dopiero co zostało zmniejszone wyrzucanie broni. Myślę, że i tutaj uda się coś zrobić :)

 

 

Co do stwierdzenia pay2win , niestety jest to Cs 1.6 i nie ma zbyt dużego wachlarzu co można zaoferować graczu za finansowe wsparcie serwera. Z usług premium głównie są opłacane reklamy serwera, aby grało dużo graczy i była dobra atmosfera. Niestety coś musimy zaoferować w Usługach, aby zachęcić graczy do ich zakupu. Ceny za usługi nie są wygórowane i nikomu nie zabraniamy ich zakupienia. Rozumiem też, że istnieją osoby dla, których i te kwoty mogą sprawiać problemy dlatego też przypomnę, że istnieje opcja bezpłatna po przez oddawanie głosów na Serwer ( W dalszym ciągu chodzi o reklame serwera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie