Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na Magus z delta force i bassiillbt


edekelo

Rekomendowane odpowiedzi

mój nick:edekelo

skarga na: Magus z delta force i bassiillbt

pomiędzy godziną 1:55-2:05 Magus z delta force był w ct na moim życzeniu bezruch wziął i wyszedł z serwera żeby nie dać mi killa oczywiście wrócił po paru sekunach 2rundy później zrobił na mnie fk więc napisałem do admina który był wtedy na serwerze i wszystko widział bassiillbt oczywiście już dosyć wkurzony więc trochę przeklinałem a admin jedyne co zrobił to dał mi bana na 5 min za kulture i no spoko rozumiem ale wkurza mnie że na tym serwerze jest taka faworka od strony ct jak i od strony adminów i prosiłbym coś z tym zrobić.

mapa:jail_pyramid

godzina:około 1:55-2:05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , generalnie nie widziałem sytuacji z życzeniem to po pierwsze a po drugie mogłeś napisać za co był FK czego nie zrobiłeś a zamiast tego zabrałeś się za wyzywanie.

 

Wrzucam wydruk z consoli.

 


Zapraszamy do skorzystania z /sklepsms
[JB] DARMOWE Szlugi Oraz Svip za jedno klikniecie!!!! Szczegóły w linku pod  /konkurs
[SVIP] LudwiczekMaly :  nie mam talentu tutaj
*** Magus z Delta Force killed LudwiczekMaly with a headshot from usp ***
*DEAD* edekelo :  co za kur*a pedal je***y

dracomalfoy-dementordementor.gif       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz Magus z delta force

No to tak,

Po 1: Nie rozumiem co Magus z delta force robił w CT na aktywnym banie. 

Po 2: Nie wiem dlaczego Magus z delta force wykorzystuje błędy serwera.

Tłumaczę: jeżeli dostajesz bana na CT, a mimo to masz możliwość wejścia do drużyny CT mimo, że nie odwołałeś się od bana, jest to wykorzystanie błędu serwera.

Po 3: Reconnect na życzeniu ? Missclick ? szanujmy się i nie tłumacz się jak pewien gracz, że jego siostra grała.

Po 4: FK, prosta zasada nie widzę nie zabijam, zawsze możesz przeszukać więźnia jeżeli nie jesteś pewny

Akcja 17:15 z nagrania HLTV , po usłyszeniu dźwięku zakupionej broni/granatu zabijasz od razu gracza @edekelo, mimo że to nie on nabył owy granat.

Komenda TT trzyma TT ginie, gracz ten nic nie trzymał.

 

Gracz złamał następujące punkty regulaminu:

1.27a. Wchodzenie do CT na aktywnym banie na CT. (Ban od 5 minut do 3 godzin.)

2.6 CT nie może zabijać więźniów bez powodu (FreeKill [FK]. (Ban od 5 minut do 3 godzin)

1.4 Zakazane jest wykorzystywanie błędów mapy i serwera. (Ban od 5 minut do 3 godzin.)

 

 

Strażnik @ BaSsIiLlbt

Co do strażnika, jeżeli gracz napisał żebyś coś z tym zrobił, a nie wiesz o co chodzi, to po to masz Admin Voice żeby się dowiedzieć i rozwiązać konflikt, przypomnę, że jesteś na okresie próbnym i podobna sytuacja/skarga na brak odpowiedniej reakcji z Twojej strony się nie powtórzy.

 

Gracz @edekelo

 

Cytat

edekelo -01:59:37- 'say' "ch*j ci na pizde elo"
edekelo -02:01:07- 'say' "co za kur*a pedal je***y"
edekelo -02:01:27- 'say' "bassil kur*a jestes adminem to zrob cos"
edekelo -02:01:40- 'say' "specjalnie mi wychodzi jak mam zyczenie fk na mnie robi no kur*a"

 

Tutaj dostałeś słusznego bana.

 

18 godzin temu, edekelo napisał:

więc napisałem do admina który był wtedy na serwerze

 

Do Admina/Strażnika zgłaszamy problemy na Admin Sayu, (say_team: @ ) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie