Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie by shizer


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

 

WIek: +/-
Aktywność na serwerze: +
Znajomość botów serwera: +
Kultura osobista: +
Brak ostrzeżeń na serwerze: +
Mutacja: -

 

 

 

 

Imię:  Karol
Nick wraz z hasztagiem: TheProShizer#6283

Wiek: 14,5
Doświadczenie: Mam swój serwer discord na którym jestem właścicielem. 

Umiejętność zarządzania Discordem [0/5]: 4

Ile możesz poświęcić czasu?: 1h codziennie będę dostępny na kanale. 
                                                                                                           Coś o sobie: Hej mam na imie Karol, w kwietniu wybije 15 lat :) Chodze do 1 klasy liceum na profil biol-chem, interesuje sie glownie graniem w tenisa ziemnego, latanie dronami. Jestem osoba cierpliwa i umiejaca pracowac w grupie. Dorabiam sobie pracujac na zleceniach z  drona.  
                                                                                                      Dlaczego akurat Ty? (co chciałbyś zmienić itp.):  Brakuje adminów, ogarniam bardzo dobrze discorda, każdy powierzony mi obowiązek wykonam. Samo to to zmienić nie mam pojęcia.
Kontakt: FB/DISCORD/STEAM/FORUM

 

głównie chciałbym zrobić  autorskiego bota.

mógł by on zastąpić kilka innych botów. Miałby system zgłoszeń itp. Nosiłby on nazwę Csowicze.pl i byłby on tylko na discorda csowicze. Dałbym mu dużo dobrych i kreatywnych przydatnych komend.

 

@ Klusia

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie. A dlaczego? Ewidentnie lecisz na kolorki pierw podanie na games support teraz na admin DC.

Podanie nie przekonujące

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym na okres próbny

+Znajomość discorda/botów

+/- Wiek

+ Podoba mi się zamysł bota, mam nadzieję że faktycznie go zrealizujesz

 

@ Klusiazainteresuj się, nie wiem jak z jego aktywnością ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmie się ktoś tematem bo stoi już 2 tygodnie 

 

@ Klusia 

 

 

Dzięki 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powiem tak - nie miałabym nic przeciwko Tobie, jeśli miałabym faktycznie powierzyć Ci funkcję admina, aczkolwiek myślę, że to trochę za szybko - tu podanie na Games Support, tu od razu admin DC, mimo, że aktywnością tam nie zaskakujesz, wykaż się troszkę i spróbuj jeszcze raz. :D Ogólnie wydaje mi się, że kiedyś była zasada, że jedno podanie na 2 tygodnie, tudzież tydzień? Nie jestem pewna czy jeszcze to obowiązuje, póki co odrzucę, ale spróbuj jeszcze raz za te kilka tygodni! :D Pokazuj mi, że Ci zależy, jeśli widzisz jakieś błędy - napisz, a na pewno przy kolejnym podaniu będzie lepiej. :D Miłego weekendu!

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie