Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [Propozycja JB] Terminarz zabawy w Mafię


snuffy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa propozycji: Terminarz zabawy w Mafię.

2. Opis Propozycji: Dodanie tematu w dziale "Konkursy", w który każdy admin i strażnik będzie mógł zgłosić swoją chęć przeprowadzenia zabawy w Mafię na serwerze pisząc post lub nawet temat z zastosowaniem odpowiedniego wzoru. Poinformowanie wszystkich graczy wcześniej, że taki konkurs będzie miał miejsce w danym dniu o danej godzinie, tak aby zapełnić serwer i zaproponować ciekawe nagrody dla zwycięzców. Ponadto chciałbym, aby do nazwy serwera dodano napis "[MAFIA]" zamiast "[WOJNY GANGÓW]", a "[WOJNY GANGÓW]" zastąpić po prostu napisem "[GANGI]".

3. Korzyści: większe zainteresowanie serwerem, większa frekwencja graczy na serwerze nawet poza Mafią. W dniu dzisiejszym zauważyłem, że niektórzy kręcili nosem na tą zabawę, a koniec końców spodobała im się. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa Serwera została już zmieniona.

Temat w dziale Konkursy został założony.

Dodatkowo dodałem plugin na serwer /event , który przekierowuje na specjalny terminarz, w którym będzie informacja o danym Evencie ( Link )

Dodatkowo proponuje na okres próbny pod warunkiem, że będą chęci ze strony graczy grania w Mafie w każdą środę oraz niedzielę w godzinach wieczornych np 20:00.

Dodatkowo dodam informacje w ogłoszeniach na sayu o dniach, w których odbędzie się Event.

Dodatkowo zasady gry w mafię zostaną dodane do /regulamin, aby każdy gracz  w dowolnym momencie mógł się zapoznać z zasadami zabawy.

Co do Nagród muszę porozmawiać z właścicielami, ale myślę, że coś wymyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie