Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja


reidenshi

Rekomendowane odpowiedzi

Siema chce wam przedstawić propozycję zmiany wagi awatarów, obecna waga wynosi 0.39 co jest ewidentnie za mało. zdarzy się że dana osoba trafi na awatar który mu się podoba i chce se go ustawić ale waga jest problemem bo załóżmy że waga tego awataru waży 1.3mb a max przecież jest 0.39, wtedy smutno jest tej osobie i idzie płakać w kąt jedząc lody, jest to mój przykład bo znalazłem kozak awatar który waży akurat 2,8-2,9mb, co wy na to aby podwyższyć wagę do 3mb np?. nie przyjmuję odpowiedzi typu "Na Nie" XD.

 

 

Buziaczki i miłego dnia

 

 

#Edit: Fajny pomysł @ os[A]dał. żeby również zwykły użytkownik posiadał możliwość wstawienia animowanego awataru inaczej gifu

Edytowane przez Kaneki Ken

Sate Sate Sate

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to popieram, aczkolwiek z powodów samolubnych, ponieważ też bardzo chciałbym zmienić avatar xD

Jednak tak poważniej, to rozmiar 0,39 wydaje mi się stanowczo zbyt skromny, jak na dzisiejsze możliwości technologiczne. 

 

Przy okazji chciałbym też spytać o możliwość usunięcia limitów w wymiarach sygnatury, z ich powodu nie mogę niczego dodać...

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

Została zwiększona waga możliwego do dodania pliku 3-krotnie we wszystkich rangach :) 

 

PRZED:
yFzSRtq.png

 

PO:
3NBh1PS.png

 

Kolejność rang na grafice to:
Sponsor PRO |  | Donator | VIP | Użytkownik

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie