Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [Moderator] Rolzi :D


Rollz.`

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 14 lat, aczkolwiek myślę, iż on nie gra aż tak dużej roli, lecz liczą się umiejętności, a w moim przypadku są one bardzo dobre, gdyż niejednokrotnie pełniłam funkcje od Admina Serwera, aż po Junior Admina.

Ile jesteś z nami: Jestem już chyba teraz czwartą lub piątą edycję sieci CSowicze, a przed tym również uczestniczyłam w życiu forum Rumcajsa i izcoN'a, które nosiło nazwę play4life.xaa.pl. Przyczynę zniknięcia sieci wyjawią ów Administratorzy, jeśli będą chcieli, bo nie ja od tego jestem. ;p Na p4l pełniłam funkcję Moderatora i to samo na edycji CSowicze sprzed Criticala i Przema, czyli łącznie 2 razy.

Ile czasu dziennie możesz poświęcić na potrzeby forum? Myślę, że tyle, na ile pozwoli mi wszystko, co mnie z każdej strony otacza, więc pewnie 5h+.

Opowiedz coś o sobie: Za pewne większość wie, iż nazywam się Martyna oraz mam 14 lat. Po aktualnych wakacjach zacznę uczęszczać do klasy 2 gimnazjum, a po tzw. "gimbie" chciałabym iść do technikum policyjnego lub informatycznego. Na co dzień jestem osobą uśmiechnięta, lubię rozmawiać z ludźmi, zawierać nowe znajomości oraz chętnie pomagam osobom, które potrzebują pomocnej dłoni. Starałam się także przykładać do starego forum na silniku myBB, lecz doszło do zmiany na IPB. Pisałam liczne propozycje oraz pobocznie próbowaliśmy z Gryzoniem ogarnąć kilka rzeczy. Nie wyszło tak, jak oczekiwaliśmy, ale liczą się chęci. :) Zazwyczaj słucham muzyki HardStyle, Drum n' Bass oraz zasięgam trochę z półki polskiego rapu. W CS grywam tylko na DeathRun, SpeedRun, KreedZ/BHOP i ew. EasyBlock.

Ponadto posługuję się poprawną polszczyzną, co na pewno jest ważne przy ów randze.

Jak do nas trafiłaś? Na CSSetti lub Wiaderko znalazłam reklamę CoD 501 (aktualny 1001) p4l i jestem tutaj aż do teraz z jakąś max. półroczną przerwą.

Co byś zmieniła / dodała w działach? Jest kilka ubytków. W ostatnim czasie byłam J@ sieci, która teraz podupadła i z rangi zrezygnowałam, lecz działy robiłam ja. Uważam, że były rozwinięte, więc każdy znalazł swój kąt. Rumcek ma link do ów forum, ale w razie czego mogę podać je jeszcze raz.

Jaki dział chciałabyś moderować? Jeśli jest taka możliwość, to wszystkie. Jeśli nie, to obojętnie. Najbardziej pasują mi gry i amxx, ale to decyzja Administracji.

Link do 5 reklam sieci: Jak będzie kod, to zrobię nawet więcej, aczkolwiek na dzień dzisiejszy (w zasadzie już noc) go nie widzę.

 

Posty można nadrobić, bo forum ale dziś zostało ponownie otwarte, więc potrzebna jest pomoc, którą ja jak zwykle oferuję. Na poprzedniej edycji miałam sporo wiadomości, także szansę można mi dać. Podanie uważam za rozwinięte, a pisałam je na telefonie, więc myślę, że to będzie kolejny plus. Doświadczenie z silnikiem jest naprawdę duże, więc możecie mi zaufać choćby na okres próbny.

 

Z góry dzięki za rozpatrzenie podania.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zawsze tak się rozpisujesz ? :P

Jestem na TAK 

-wiem że sobie poradzi,lecz muszę cię lepiej poznać :)

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku wiedziałam, że kiedyś ujawnij się to podanie od Rollz.` na Moderatora :D

Jestem na Tak, zasługujesz na to. Jakoś Cię nie znam ale widzę, że jesteś chętna do pomocy, masz doświadczenie, nie masz problemów z estetyką i ortografią co jest najważniejsze przy takim stanowisku ;)

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczerze jestem na tak;) Bez komentarza rudzielcu;D

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy będą tacy jak byli przed reinstalacją. 

 

/zamek

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie