Skocz do zawartości

Zablokowane Kojot, tetra coś tam


Apostrof

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem jest na serwerze też komenda /speckeys czy jakoś tak i wtedy dokładnie widac co dany gracz klika, kolejna rzecz jeśli sie nie myle za flatcheata automatycznie banuje, i jakiś czas temu @ polkes mówił ze wgrał antycheata i mu pokazuję w logach jak cos jest źle, mozna go poprosić aby sprawdził czy cos mu wyskoczyło na niego. Lecz nie powiem nie które akcje są naprawdę dziwne i ciężko aż tak się rozpędzić zwłaszcza przy uderzeniu w coś 

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, El Jokeros napisał:

Z tego co wiem jest na serwerze też komenda /speckeys czy jakoś tak i wtedy dokładnie widac co dany gracz klika, kolejna rzecz jeśli sie nie myle za flatcheata automatycznie banuje, i jakiś czas temu @ polkes mówił ze wgrał antycheata i mu pokazuję w logach jak cos jest źle, mozna go poprosić aby sprawdził czy cos mu wyskoczyło na niego. Lecz nie powiem nie które akcje są naprawdę dziwne i ciężko aż tak się rozpędzić zwłaszcza przy uderzeniu w coś 

Komenda speckeys działa tylko jeśli "jesteśmy" na serwerze(a nie HLTV), pozatym owa komenda z tego co mi wiadomo jest tylko dla adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinienem się wypowiadać, ale sam kiedyś gracza zbanowałem na DR.  Po za tym przestałem grać, gdy on się przypałętał a administracja miała to gdzieś widząc co on robi xdd


 

Polecam wpisać jego SteamID w Google. Praktycznie same bany za wspomagacze 
 

Chłop na 2 skokach potrafi przelecieć pół mapy robiąc parę stref. A jego tłumaczenie o FPSach to nawet nie warto czytać, ani tego co on tu napisze. 
Jeśli demka z powyższych tematów działają to też warto zajrzeć.

Bardzo ładnie rozpisane demka przez Apostrofa i nawet nie ma o czym mówić :D 

Edytowane przez KenShi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ze startu wybaczcie, że odpowiadam pod swoim zgłoszeniem zamiast edytować. Wydaje mi się, że jest już za bardzo przepełnione treścią by dalej je edytować.
Odpowiem w tym komentarzu na wasze zagwostki itd. Zaczynamy zabawę i edukowanie tutejszych graczy w temacie speedrunowym i cheacie do skakania.
 

2 godziny temu, El Jokeros napisał:

Z tego co wiem jest na serwerze też komenda /speckeys czy jakoś tak i wtedy dokładnie widac co dany gracz klika, kolejna rzecz jeśli sie nie myle za flatcheata automatycznie banuje, i jakiś czas temu @ polkes mówił ze wgrał antycheata i mu pokazuję w logach jak cos jest źle, mozna go poprosić aby sprawdził czy cos mu wyskoczyło na niego. Lecz nie powiem nie które akcje są naprawdę dziwne i ciężko aż tak się rozpędzić zwłaszcza przy uderzeniu w coś 

Zacznijmy od Ciebie...
Komenda speckeys nie jest jakoś potrzebna w tym przypadku, na slowmo widać doskonale ile stref zrobił "szerokich" i gracz, który gra na takich trybach przy takich ruchach, prędkości, czystości
tzn. synchro i sposobie nabierania pre ze startu mogą ocenić czy jest to czysta gra. Przykładowo kojot robi często ze starto 3 w miare szybkie szerokie strefy, na slowmo widać, że nie są jakieś
wybitne i nawet dobrego synchro nie mają i sam się gubi potem przy dalszych strefach. Rozpędzając się jego sposobem NIGDY nie osiągniecie takich prędkości, jedyna możliwość to latanie
strefami typowo speedrunowych, ba nawet na 500fps nie możliwe raczej na 1k polecenie tak daleko. @Meduza jest specem od stref speedrunowych, robie je bardzo płynnie z synchro nawet
98%! No dobra ale co to są te strefy w zasadzie "speedrunowe"? Już odpowiadam.. Zaczynasz od początku do końca od szerokich i je kontynuujesz bez przerwy, zero przerw, jedna przerwa to już
stracenie cennych sekund na rozpędzenie się w powierzu.


EDIT:
Jeden czas daje wiele wam do zrouzumienia i powinien dostać za niego perma z miejsca. To nie żaden bug skill czy inne ścierwo, idealny przykład spalonego scierwa. Już wam podaję czasówkę która to była.
Czas z  drugiego demka:
11:13 - 11:20 - O NA TAKĄ ACKJE CZEKAŁEM CAŁE DEMKO XD
NIE MINĘŁA MINUTA CZYLI SV_AA JEST NISKIE, BRAK MOŻLIWOŚCI NA
SZEROKIE STREFY, MIMO TO LECI FULL SPEEDEM BEZ STREF DO PRZODU
O PANIE 103 METRY STOCH REKORD SKOCZNI! B++++++++++++++

Dlaczego powinien dostać za to perma? Bo widać gołym okiem jak go pcha do przodu a on nawet dobrze nie patrzy w stronę, którą
leci a w dodatku do minuty na serwerze ustawia się sv_aa na 10 około zamiast 100 czy tam 999. Więc fizycznie nie jest możliwe się
tak rozpędzanie przy takim aa. Dlaczego? Mocniejszy ruch myszką, delikatnie mocniejszy powoduje zatrzymaniem w powietrzu.
Czyli nasz ptyś malinowy dał nam idealną czasówkę, w której udowadnia, że jest spalony. Załączyłem 2 filmy na yt, które pokazują
te same zachowanie i jak wypycha do przodu, że gracz patrzy tylko a to go pcha, tam jest identycznie tylko dodaje swoje "beznadziejne"

strefy by się jakoś kryć. Oczywista jest sprawa, że w jego 3 strefach nigdy nie uzyskacie takiej prędkości bez cheata. Pozdrawiam.

@ El Jokeros I jeszcze jedno co do "wgrania" ac na flata... @ polkes nie musisz się starać i produkować, nie uda Ci się to. Jedyne co możesz
wgrać i zadziała to plugin blokujący +strefe i strafe helpery prosto z hns'a. Dlaczego tak piszę? Ba zablokujesz wtedy TYLKO darmową wersję flata.
Pewnie się zdziwisz co ja piszę.. Tak jest wersja płatna od riscripta. Pisałem z administratorem i sprzedają po 100zł flata premium, który obchodzi
wszystkie blokady na serwerach, nigdzie nie jesteś w stanie tego zablokować, autorski plugin byś musiał napisać by go zablokować a co lepsze,
kupić, rozkodować cheata i zobaczyć jak on działa. Wiem to bo spotkałem administratora flata w grzę w akcji ;) 
Skoczenie przykładowo 258 no problemo 9 stref 100% synchro bez dbrych machań myszką. A w dodatku nikt nie wspomniał, że on gra na flacie, chociaż
najbardziej jest to prawdopodobne. Jeżeli macie wątpliwości co do swojego plugina możemy go zweryfikować, pobranie flata wersji darmowej to chwila.

Edytowane przez Apostrof

X0zq1CP.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_zbanowany_csowicze2021.png

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2110071929-jail_anka_2020-1633627740-1633631040.zip
Najciekawsze czasówki:
11:59 - 12:02 - +b
12:03 - 12:05 - +b 
36:22 - +b
 Link do bana: KLIK

Edytowane przez .:TR@kToR:.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie