Skocz do zawartości

Zablokowane Turniej 5vs5


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

Hej, rozmawiając dzisiaj z ludźmi, którzy pojawili się na zebraniu TeamSpeak 3. 
Wpadliśmy na pomysł, aby zorganizować turniej 5vs5 cs 1.6 lub cs:go (tutaj zależy od ilości chętnych).
Mogłabym oczywiście zrobić dwa turnieje, aczkolwiek potrzeba na to czasu. 

Na pewno na każdym z turniejów byłby X wpisowego. Np. 25 zł od drużyny.
Co do innych nagród, tutaj musiałabym przedyskutować to z administracją sieci. 

Pytania moje:
1. Czy chcielibyście taki turniej? Jak tak to czy 1.6 czy CS:GO

2. Jakie nagrody chcielibyście w owym turnieju?
3. Czy ktoś byłby chętny pomóc w organizacji, bo nie ukrywam, że osoba od strony technicznej oraz ze 2 sędziów (obserwatorów) by się sprzydało :D 
4. Czy chcielibyście, aby to był turniej otwarty, czy jednak może tylko csowiczowy?

5. Propozycje wasze 
 

@ misiek223 Pierwszy turniej jaki zorganizuje wraz z Husarią będzie 5vs5 cs 1.6.

Jeżeli wypali owy turniej będą one robione co jakiś czas, tak aby każdy mógł zagrać ;)

Co do pytania odnośnie czy będą grac ns - tutaj zdecydujemy na dniach, ponieważ od spraw technicznych będą chłopaki. 

Dziękuje za posunięcie kolejnego aspektu do rozpatrzenia :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy chcielibyście taki turniej? Jak tak to czy 1.6 czy CS:GO -> CS 1.6 bo ja wierna fanka :beka: @ HyperVer proponował turniej CS:GO więc możecie się porozumieć w tej kwestii albo połączyć siły pod względem organizacji

2. Jakie nagrody chcielibyście w owym turnieju? -> Na pewno nagrody rzeczowe (puchar, koszulki, gadżety, myszka do komputera, cokolwiek co przyciągnie graczy)
3. Czy ktoś byłby chętny pomóc w organizacji, bo nie ukrywam, że osoba od strony technicznej oraz ze 2 sędziów (obserwatorów) by się sprzydało :D-> Nie :d już Ci pisałam w tej kwestii
4. Czy chcielibyście, aby to był turniej otwarty, czy jednak może tylko csowiczowy? -> CSowiczowy ;p 

5. Propozycje wasze -> wpisowe 25 zł (po 5zł od każdego członka drużyny) to nie są wielkie pieniądze, a za to mogłyby być fajne nagrody. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Dobrze by było ujrzeć taki konkursik, a ja bym wolał w 1.6

2. Jakiś sprzęt komputerowy czy akcesoria.
3. Do pomocy chętny, od strony technicznej niestety nie bo się kompletnie na tym nie znam, ale jakąkolwiek inną pomoc mógłbym uświadczyć. :D 
4. Csowicze tylko.

5. Wpisowe, aby pula była sowit.

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 1.6

2. Pieniężne nagrody są najbardziej zachęcające
3. Strona techniczna / anti-cheat (pomoc ubt) i też bardzo duża promocja
4. interkontinental

5. fastcup udostępnia customowe gierki z anti-cheatem (GameGuardem) można pokombinować coś w tę stronę. Wargod wywalił się na plecy (i tak nie był dobrym anticheatem), a w PL cheata na GameGuarda obecnie nikt nie ma, dzięki temu możemy mieć 99,99% pewności że nikt nie będzie cheatować. Dodatkowo otrzymujemy w pełni skonfigurowane i gotowe serwery do grania 5v5 (league mode) 

Na dodatek do fastcupowego HLTV można się podłączyć przez co i komentator i sędziowie będą mieć możliwość oglądania meczu

Edytowane przez Kava
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6

Jakies psc dla zwycięskiej drużyny i będzie sporo chętnych inne nagrody raczej nie zachęca. Dodatkowo można by kupić medale z własnym nadrukiem jak za pierwszym razem np "za zajęcie x miejsca w drugiej edycji turnieju 5vs5 Csowicze.pl

 

No i rzeczjasna, trzeba ubkow poprosić o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Myślę, że taki turniej w cs go by się sprawdził, Najpierw można spróbować z jakimś mniejszym np. 2v2

2. Co do nagród to może jakiś sprzęt do pc? Np. Do danej ceny myszka/słuchawki/klawa itd 

3. Chętnie mogę pomóc, doświadczenie w grze i sprawdzaniu gracz mam spoooore ;p

4. Otwarty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reff

 

Jeżeli chodzi o 1.6 sądzę, że najlepsza opcja będzie z gameguardem z fastcupa, tak jak opisał to @raLr8xY.pngKava

 

Jednakże ważne pytanie czy owe 5vs5 miało by być steam/ns czy only steam. Jeżeli only steam to trzeba się liczyć z tym, że ciężej będzie o większą ilość składów. Natomiast, jeżeli steam/ns to fastcup nie wchodzi w grę. 

 

@ Mrs.Fuksiarajaka decyzja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kompetentny zawodnik po dwóch edycjach pewnego konkursu 5v5 sieci nie podam ale znacie, mogę powiedzieć że jeżeli juz ma byc turniej z nsami, to sieci serwerow mogą dorzucic np 5steamow bo to nie jest drogi zakup max do 30zł, ale człowiek kultury filantrop, człowiek u którego wszystkie kobiety jak go widzą to rumienią się, a mężczyźni wkurwiają się z powodu jego potęznego bycia chadem. btw ma 3712 kont i moze je rozdawac na lewo i prawo, a i tak polecam turniej na fc pzdr|

podpisano: człowiek z tarką i szop pracz pod tarką z odrobiną ilością keczupu :)

Edytowane przez GUA NN


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GUA NN napisał:

Ja kompetentny zawodnik po dwóch edycjach pewnego konkursu 5v5 sieci nie podam ale znacie, mogę powiedzieć że jeżeli juz ma byc turniej z nsami, to sieci serwerow mogą dorzucic np 5steamow bo to nie jest drogi zakup max do 30zł, ale człowiek kultury filantrop, człowiek u którego wszystkie kobiety jak go widzą to rumienią się, a mężczyźni wkurwiają się z powodu jego potęznego bycia chadem. btw ma 3712 kont i moze je rozdawac na lewo i prawo, a i tak polecam turniej na fc pzdr|

podpisano: człowiek z tarką i szop pracz pod tarką z odrobiną ilością keczupu :)

 

Przepraszam jeśli to będzie wzięte jako spam, ale potwierdzam i w pełni się pod tym podpisuję oraz polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie