Skocz do zawartości

Zablokowane Szybkie podanko.


CzartoRyski;3

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

 

1. Nick:CzartoRyski;3
2. Wiek:25

3. Doświadczenie jako admin [w skali 1-5]:5

4. Znajomość AMX [w skali 1-5]:5

5. Status [Steam/NonSteam]:Ns

6. *Link do profilu STEAM:

8. Dlaczego Ty: Myślę, że sprawdziłbym się w roli admina, jako iż czesto przebywam na serwerze. 

9. Co Cię skłoniło do napisania podania: Byłem kiedyś w współpracy z dwoma właścicielami FFA (pod nickiem Nothing else?;3) A z racji, że miałem pół roku przerwy od cs'ka postanowiłem, że wrócę do starej ekipki.

10. Ilość czasu w tygodniu, który możesz poświęcić na serwer [Minimum 7 godzin]:10-15?

11. Kontakt: forum, cs, messenger, ts, discord co tam se chcecie.

12. Link do profilu GameTrackerhttps://www.gametracker.com/player/CzartoRyski%3B3/51.83.215.40:27015/ /// Niewiem dlaczego, ale na gt nie pokazuje mi moich przegranych godzinach ;/

13. Składka 11,07 zł [Tak/Nie]:tak

14. Spełniasz wszystkie wymagania [Tak/Nie]:tak

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania, z fartem! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie

- nie kojarze cię z serwera więc może być tak że kłamiesz z GT - ono widzi i zapisuje każdego

- konto pod  podanie

- mało przekonujące podanie

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE!

 

- Może i nie gram na serwerze 24/h, ale gram i szczerze ani razu Ciebie nie widziałem, nicku w ogóle nie kojarzę.

- Na forum w ogóle się nie udzielasz, założyłeś je tylko po to, aby napisać podanie.

- To, że kiedyś grałeś godzinami (tego w sumie nie jestem pewien), a teraz w ciągu ostatnich dni masz przegraną tylko godzinę, nie znaczy że masz normę wyrobioną. 

- Nie rozpisałeś się zbytnio, podanie napisane byle jak. W ogóle mnie nie przekonuje.

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie