Skocz do zawartości

Zablokowane [Games Support] mateusz200027


mateusz200027

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: mateusz200027
Imię: Mateusz 
Wiek: 21 
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Na forum jestem aktywny w każdym wolnym momencie. Nie będę pisał, że jestem 24/7. Staram się być jak najczęściej.
Czy pracowałeś już na takiej posadzie? Tak, byłem niejednokrotnie moderatorem różnych forów, zarządzanie sprawami ds. serwerów nie stanowi dla mnie problemu. Miałem również swoje serwery ts3 oraz cs 1.6
Opisz siebie: Mam na imię Mateusz, mam 21 lat. Obecnie jestem studentem III roku Informatyki ze specjalizacją grafiki komputerowej oraz projektowania. Moimi zainteresowaniami są systemy internetowe, zabezpieczenia, sport oraz motoryzacja. Często w wolnych chwilach zajmuję się szeroko pojętym autodetailingiem, od a do z. Dużo można o tym mówić. 
Dlaczego akurat Ty?: Mam duże doświadczenie w tej "branży" - obejmowałem wiele stanowisk administracyjnych na forach związanych z cs. Jest to jeden z atutów, które prezentuje swoją osobą. Jestem osobą spokojną oraz odpowiedzialną ( jak się za coś biorę to to kończę). Chciałbym odciążyć administrację, która jak wiadomo ma wiele pracy. Na forum jestem aktywny i z chęcią pomogę użytkownikom, którzy będą potrzebowali pomocy w działąch związanych z w/w posadą. Jestem opanowany i w sumie z poczuciem humoru. Ci co mieli przyjemność ze mną porozmawiać lub pograć napewno to potwierdzą.
Kontakt: wiadomość prywatna :)

 

//edit

Dobrze wiem czym się zajmuję Games Support - przede wszystkim zapewnienie porządku w działach, więc nie rozumiem dlaczego moderator w tym nie pomaga? Albo kolega ma inne rozumienie tego słowa, ale w wymaganiach jest doskonale opisane czym zajmuje się ta posada i zapoznałem się z tym już dawno.  Konto zostało założone w 2014 zgadza się, ale co ma ilość postów do rejestracji? Nigdzie nie podpisuje zobowiązania, że po założeniu konta będę spamił. Przez 6 lat nie odwiedzałem forum.

 

Edytowane przez mateusz200027
odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

lecisz na rangi nie dostałeś się na typera i idziesz na inną

W podaniu   nic ciekawego nie napisałeś o sobie

Czas na forum

Posty

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mateusz200027 napisał:

Na forum jestem aktywny w każdym wolnym momencie

Założenie konta w 2014 roku, ilość postów:12 IKS KURŁA DE.

 

Kolega chyba pomylił działy czy coś, bo pisze tu o jakiejś administracji, zarządzaniu serwerami... albo po prostu nie rozumie czym jest game support.

37 minut temu, mateusz200027 napisał:

Na forum jestem aktywny

Ej no, po raz drugi przypomnę- konto z 2014 i 12 postów xD

 

 

Nie wiem kim ten człowiek w ogóle jest, w życiu go tu nie widziałem, zresztą nie spełnia żadnych wymogów by być na takowej posadzie.

 

Do zamknięcia.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Wszystko wyjaśnione powyżej :) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie