Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga BizoneG


Boski Z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Ostatni czas
Nick użytkownika: @ BizoneG
Dowody: 
1.png (ostanie odwołanie, którym 

Świadkowie: Forum
Uzasadnienie: od 7 Września UBT nie zajął się żadnym odwołaniem. Na forum też go nie widać 

 

Czujne oko @ misiek223 wszystko widzi
Pozwolę sobie oznaczyć @ Terrorist

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego, ja zająłem się tamtym postem po raz ostatni, ponieważ przyszły nowe osoby na stanowisko ubt, daje im się wykazać oraz się nimi zajmuje i pilnuje ich werdyktów, na forum wchodzę codziennie sprawdzić czy coś jest w dziale i wychodzę z forum i wracam za godzinkę/dwie, jaki sens jest siedzenie na forum jak "idiota" i patrzenie się w dział i odświeżanie go co 10 sekund? Dodam jeszcze, że dałeś tylko ss'a zamkniętego posta. Pozdrawiam. 

Edit: dodam jeszcze, że jak nie było żadnych ubt to wykonywałem swoją pracę, do której się derkalarowałem sumiennie i nie było problemu z moją osobą. 

 

 

@ misiek223z przyzwyczajenia zamknąłem post, błąd został poprawiony. 

 

@Boski Z Polski ja nie mówię, że moje obowiązki się nie zmieniły w pewnym stopniu, ale byłem prawa ręka Henia i jak on nie mógł czegoś ogarniać to prosił mnie i to ogarniałem i mówiłem, że to i to tu nie gra, wchodził na forum i ogarniał sprawę + do tego w przyjęciach do ubt każdy ma się do mnie zgłaszać, czy też z problemami i pytaniami, więc jakbym się nimi opiekował, też nie jest to moją winą, że jak wchodzę na forum to nie ma żadnego postu, a jak jest to już sprawa jest załatwiona. 

Edytowane przez BizoneG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BizoneG napisał:

Panie kolego, ja zająłem się tamtym postem po raz ostatni, ponieważ przyszły nowe osoby na stanowisko ubt, daje im się wykazać oraz się nimi zajmuje i pilnuje ich werdyktów,

Panie kolego, zacznijmy od tego, że nie posiadasz rangi @ Opiekun UBTeam CS:GO, więc Twoje obowiązki się nie zmieniły. 

 

Obowiązki:

  • Moderowanie tematów
  • Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu
  • Być często aktywnym na forum
  • Pomagać użytkownikom
  • Opiekować się działem "Strefa banów"

 

Zrobiłeś z siebie opiekuna, na podstawie czego?

 

 

28 minut temu, BizoneG napisał:

na forum wchodzę codziennie sprawdzić czy coś jest w dziale i wychodzę z forum i wracam za godzinkę/dwie, jaki sens jest siedzenie na forum jak "idiota" i patrzenie się w dział i odświeżanie go co 10 sekund?

Hmm, napisałeś to w taki sposób, jakbyś codziennie raz rozwiązał odwołanie. Nikt nikomu nie każe stale przesiadywać na forum, ale skoro posiada się jakąś rangę, to wypadałoby coś robić. 

 

30 minut temu, BizoneG napisał:

Dodam jeszcze, że dałeś tylko ss'a zamkniętego posta. Pozdrawiam

Tak, dodałem ss'a ostatniego odwołania. 

Dziwny argument. 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej racji zamknąłeś ten temat? - 

 

 

Bez konsekwencji dla ubka, który nawet nie odpalił dema xD 

@ BizoneGchyba Ci się role pomyliły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Temat zamykam.

@ BizoneG "nadzoruje" i przygląda się nowym członkom UBT na moją prośbę, również na moją prośbę zostawił kilka odwołań od banów dla nowych członków UB, by można było podczas okresu próbnego ocenić ich umiejętności oceniania demek i innych banów.

O wszelkich błędach nowych UB jestem informowany przez @ BizoneG jak też i sam je widzę, takie osoby są informowane jak mają postępować w następnej takiej sytuacji (ostrzegane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie