Skocz do zawartości

Zablokowane [Typer] Marc3l


Marc3l

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Marcel
Wiek: 17
Jaka dyscypliną sportu chcesz się zajmować: Piłka nożna.
Dlaczego Ty?: Co tu dużo mówić. Dział piłki nożnej w zakładce "Typer" stoi pusty. A jestem pewien, że cieszyłby się jakimś zainteresowaniem na pewno. Jakoś bym to rozkręcił, a ludzie z chęcią by typowali. Piłkę oglądam w sumie odkąd pamiętam, przez co od razu się w niej zakochałem. Przez całe życie podążam za marzeniami, więc aktualnie trenuję ciężko. Jestem osobą ambitną z zasadami oraz wysoką kulturą osobistą. Typerem byłem już nie raz i szło mi to bezbłędnie. Na piłce też się bardzo znam co znacznie ułatwiłoby mi zajmowanie się właśnie tym tematem. Mam nadzieję, że dostanę szansę i spędzę miło czas.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na forum?: Zależy od dnia, czasami godzinkę, pół godziny, a czasami zaglądam co chwilę z nadzieją, że pojawiło się coś interesującego bo już wszystko przejrzałem. Potrafię tak przez całe popołudnie.
Plany na dalszy rozwój: Współpracując z administracją i omawiając różne tematy z pewnością byśmy coś ciekawego wymyślili, jestem o tym wręcz przekonany. 

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zasługujesz na szansę. :D Jestem za okresem próbnym, abyś się wykazał!

 

+ Zainteresowania

+ Chęć pomocy w ruszeniu działu związanego z piłką nożną

+ Bardzo ładnie napisane podanie, z przyjemnością przeczytałam

+ Wydajesz się być kreatywny

+/- Aktywność i staż

 

Ode mnie masz zielone światło! Powodzonka!:pepeserduszko:

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie