Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga


Orzel PrzeworsK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick:Orzel PrzeworsK

2. Nick osoby oskarżonej:nie pokazalo mi kto dal bana

3. *SteamID osoby oskarżonej:

4. Przybliżony czas sytuacji:1 ban 3godziny kolo 18:40 mapa westwood.......2 ban 30 minut godzina 22.35 mapa de_dust

5. Dowody:
6. *Potencjalni świadkowie:Emil....Shadow....
7. Opis sytuacji:1 bana dostalem po tym jak po zabiciu powiedzialem kur*a mac /...drugi ban za to ze pisalem na y pisac rtv pisac rtv.....niech sie admini ogarna oczywiscie nie wszyscy ale ci co takie bany daja ....zamiast banowac odpalonych to banuja innych za przeklenstwo....gram na tym serwie godzinami dziennie i widze co sie dzieje ....Shadow jest najlepszy D:D::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O witam to ja Ci dałem bana :) 

Od razu  zacznę od końca i twój wpis "shadow jest najlepszy " Mnie to nie obchodzi kto najlepszy i co i jak . Najlepszy bo pewnie Ci banów nie wlepia bo się zakolegowaliście :) 

Chłopie twoja kultura leży i kwiczy . Nie pisz że powiedziałeś kur*a mać bo mówiłeś o wiele więcej . Na czacie ciągle spamiłeś piszcie RTV napisałem nawet na u@ żebyś przestał ciągle to pisać to nie posłuchałeś więc dostałeś bana proste i logiczne . Zainwestuj również w lepszy mikrofon bo charczy ci :) Kultury nie masz ,a że z szanownym panem Shadow się kochacie i wydzieracie i razem klniecie to mnie to już nie obchodzi bo gdybym mógł shadowa również bym zbanował bo robicie tylko trzodę na serwerze ..... 

Plus za słownictwo masz już 2 bany ,a ja banów nie daje o tak sobie

;)

Plus jeszcze nie widziałem jeszcze nigdy zgłoszenia od Ciebie ,a widziałem zgłoszenia ale na Ciebie więc ogarnij się chłopie 

Edytowane przez Degus123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku to ty się ogarnij bo ja już gram na tym serwie bardzo długo i powiem ci tak shadow nie przeklina ...a wtedy co dałeś bana to cały serwer bekę kręcił chyba z 15 osób co grało robiliśmy sobie jaja a ci co piszą na mnie na u@@ to są 60 a 60 do wora i wór o ścianę koleżko ....także ogarnij tych co są odpaleni a nie a pisać sobie mogę wciąż żeby pisali RTV ....nie przeklinałem wtedy także chłopcze ogarnij się bo niemasz do czynienia z dzieckiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

 

Po sprawdzeniu tego, co napisał gracz @Orzel PrzeworsK i admin  @ Degus123 który nadał bana.

 

 

 

Sprawdziłem logi i demko, więc no nic więcej dodać nie mogę.

 

 

 

@Orzel PrzeworsK no to ci piszę za co ten ban.

 

Bana dostałeś za kulturę na serwerze od dłuższego czasu używasz wulgaryzmów na serwerze i przez mikrofon.

 

 

 

Spamisz na serwerze, aby wpisywali RTV, jak sprawdzałem dużo tego jest.

 

 

 

A ten wpis cytat.

 

„je*** Dudę”

 

„Ruchał cię pies”.

 

„ I może 2 pedałów”.

 

 

 

Ssy:

 

 

Polish_20210917_002320907.jpgPolish_20210917_002224341.jpgPolish_20210917_002218125.jpgPolish_20210917_002004508.jpg

 

 

 

Zostaw już dla siebie.

 

Myślę, że ten ban da ci satysfakcję do przemyślenia swojego zachowania na serwerze.

Serwer to nie zoo też trzeba zachowywać  wobec innych graczy kulturę. 

 

 

 

Admin @ N.W.A.

 

 zostaje także dostaje ostrzeżenie i myślę, że taka sytuacja się więcej nie powtórzy.

Zachowuj się serwer to nie zoo.

 

 

 

Ban jest słuszny.

 

Skarga odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie