Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od bana qwerty


qwerty1337

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: qwerty
IP / Steam ID*

STEAM_1:0:421995966

Admin banujący: 

SuperDziadek

Data i godzina otrzymania bana*

09-12-21 20:00

Runda: nie wiem 
Serwer*★ [Only Mirage] ★ - IP: mirage.csowicze.pl
Powód: 

Multi Czity

Link do demka*: KLIK
Wycinek z konsoli*: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*: Gram, gram zabijam wszystkich i dostaje bana od dziadka niech na emeryturkę przejdzie.. 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'' od kiedy na serwerowniach to gracz wpisuje macie to w bazie -'' - to jest od zawsze od 1.6 , popraw to rozpiszę start jak poprawisz//Edit  niepoprawnie napisana prośba, mam więcej jak 24 h ^^ o ub możesz  się starać jak poprawisz wątek  pzdr  Tu UBT śpi jak widać i nie zwraca na to uwagi... // Edit oprócz Grabarza  :D Popraw wątek kolego, nikt Ci na złe nie chce dostosuj się do wzoru , demko znajdziesz po godzinie bana, najbardziej zbliżone do czasu otrzymania bana wstwiaj, to nie nowość żadna tu masz wskazówki popraw // Edit czas ma być naliczony od poprawki zrobio0nej przez gracza pozdrawiam!// UBT się śmieje ale niwiem z czego bo  oprócz smile emotki nic tu nie wniosło słabo...  ''Śpioch''// i edit czas od poprawki poprawnego odwołania ma być naliczony pozdrawiam serdecznie ^^// Cieszę się, że poprawił informacje ale tak jak powiedziałem, napisałem mam 24 od poprawki pozdrawiam może pan Ferstel się z tym nie zgadza? 

Link do dema: https://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20210912-195124-2100377298-de_mirage-____________________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip

Demo czyste, nie mniej jednak  z poprzedniej mapy chciałbym sprawdzić, dam rozpiskę w dziale Zgłoś ewentualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie