Skocz do zawartości

Zablokowane Anglicy wygwizdani przed meczem


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas niedawnego meczu piłki nożnej pomiędzy reprezentacją Polski i Anglii doszło do niecodziennego incydentu. 

Zaczęło się zwyczajnie, drużyna angielska śpiewała hymn narodowy, przy którym klaskali nawet polscy kibice. Potem jednak wszyscy ci zawodnicy uklękli na jedno kolano, w znanym już geście wspierającym akcje Black Lives Matters. Zagraniczni zawodnicy zostali wtedy głośno wygwizdani.

 

 

Co ciekawe,  nieco inne podejście mieli reprezentanci Polski, którzy zrobili kwaśne miny i gestem wskazali na napis RESPECT na ich koszulkach.

 

Co sądzisz o takich zachowaniach?

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest skandaliczne zachowanie bo co że inny kolor skóry to gorszy ? :??:Człowiek to człowiek tak samo jak każdy nie ważne czy ma inny kolor skóry czy ma jakąś chorobę jak dla mnie nie ładnie ze strony kibiców :blee:

bloggif_657a54eeb1db7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, drenn napisał:

Wielkiej Brytanii

Anglii* 
 

 

1 godzinę temu, Assassinxd napisał:

Dla mnie to jest skandaliczne zachowanie bo co że inny kolor skóry to gorszy ?

A jednak ludzie klękali dla ruchu Black Lives Matters, więc wydaję mi się, że nie gorszy, a nawet lepszy.
Nigdy nie widziałem, żeby przed meczami piłkarze klękali na skutek walki z prześladowaniami religijnymi, dla osób należących do środowiska LGBT czy ofiar wojen itd:.

 

Historycznie no to Polska miała tylko jedną kolonie przez dosyć krótki okres czasu, a kraje, które promują klękanie no to są najbardziej kojarzone z podbojami, koloniami i niewolnictwem.
Włochy, Anglia, Hiszpania, Portugalia to przecież w czołówce była, a teraz najbardziej chcą pokazać solidarność z osobami czarnej skóry. 
Osobiście nigdy w życiu nie klęknąłbym ponieważ ja im niczego nie zrobiłem, nie jestem rasistą itd:.  

241625825_4635075219837266_1659386548510923098_n.jpg

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie