Skocz do zawartości

Zablokowane [JailBreak] Sam zepsuliście ten serwer - moje odczucia


snuffy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zamiaru się zagłębiać w działanie serwera ponieważ każdy ma tam swoją wizję, ale bardzo zaciekawiło mnie poniższe zdanie:

6 godzin temu, snuffy napisał:

Temu serwerowi już żadna reklama nie pomoże, jeżeli dalej tak będzie wyglądać. Stworzyliście społeczność, o która powinniście dbać.

Czy mógłbyś bardziej wypowiedzieć się na temat dbania o społeczność? Chodzi tylko o przywileje na serwerze czy może coś po za nim? Historia już niejednokrotnie pokazała, że gracze z JB nie powinni dostawać zbyt wiele, a jedynie strefę na sieciowym TS3. 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No snuffy masz racje. Rzeczywiście jesli chodzi o tego jb to według mnie No już wypada słabo. Aktualnie jedyni gracze na serwerze to sami wyjadacze ze steama którzy grają kilka miesięcy i tryhardzą serwer, kupując właśnie awp, milion HP, autobh itp. Słabo to przyciąga graczy nowych i spoza steam(w sensie z reklamy) bo widać nanoierwszy rzut oka ze albo musisz przez kilka miesięcy musisz ciagle grać bez wsparcia.i budować reputacje o którą ciężko  co zwykle kończy się „pierdoleniem takiego serwera i pójściem na inny i ciekawszy”. albo kupić svipa, kupić szlugi, ulepszyć się na maxa, zapytać kogoś czy Doda do gangu, ulepszać gang co miesiąc… a jeśli chodzi o sam serwer to tutaj widać najczęściejpewien powtarzający się cykl. Te same rundy, te same mapy, te same bunty i co ważne, ci sami tryhardzi itp. Po pewnym czasie No zaczyna się to nudzić i ludzie juz nie wiedza co dalej robić. Opiekunowie/właściciele nie wkładają dużo w serwer. Te kilka lat temu był se taki zajebisty jailbreak deagleshota… i tam było tak ze nowych graczy było dużo, częste eventy przyciągały (jailexpress, gala boksu, piątek z jb itp) w skrócie mówiąc to właściciele byli kreatywni i dawali coś dla graczy, byli aktywni na serwerze. Tutaj jedyne co dostaniesz od opiekunów/właścicieli to czapki, albo skiny za które i tak musisz zapłacić szlugami. Snuffy i ja pamiętamy tamte czasy… 

56 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Chodzi tylko o przywileje na serwerze czy może coś po za nim?

A jeśli chodzi o to to pewnie miał na myśli, ze serwer p2w sam o siebie nie zadba i również o jakość graczy tez nie zadba. A przywileje dostaną jedynie gracze, którzy maja największa reputacje. Każdy gracz powinien być traktowany na równi nawet przez tych wyjadaczy a nie ze gracz na chwile przyjdzie na serwer zobaczy ze młyn jest i wychodzi, w skrócie serwer nie zainteresuje typowego gracza cs do grania jb. To tyle z mojej strony miłego dnia 

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że na serwerze JB gram dopiero miesiąc to już na samym początku zostałem źle potraktowany jako że nie posiadam cs 1.6 na steamie gdy wszedłem na serwer zostałem zwyzywany przez jednego z graczy niestety nie pamiętam jego nicku słowami "o przyszedł sobie jakiś walony dzieciak którego nie stać na csa na steama matka pewnie mu żałuje nawet jedzenia XD" do dziś pamiętam to co w moją stronę napisał i odrazu po tym co się stało miałem ochotę wyjść z tego serwera jednak postanowiłem zostać ze względu że ten serwer mi się strasznie podoba. Mało tego administracja na serwerze nie raz faworyzuje niektórych graczy nie będę wymieniał jakich i jacy administratorzy. 

 

Dlatego podpisuje się pod tym co piszę @ snuffy

Edytowane przez Shaian Shooter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę kilka cennych uwag które wypiszę krótko , ale treściwie

często na serwerze jest brak kultury. Niektórzy reagują niektórzy nie @ zapka @ Nzy jak i @ TenSpeedy są osobami które najbardziej są aktywne i pilnują porządku na serwerze.  Można dostrzec , że gracze młodsi lat 14 , 13 i w dół  są odpychani jak byliby z innej bajki . Każdy ma być traktowany na równi a nie spychać ich na boczny tor. 

Kolejna sprawa to dotyczy wolnego ma sobie urlop na dwa miechy nie wiem czemu się ktoś na to zgodził ale jego gt jest zerowe, a zajmuje on sobie miejsce na posadzie strażnika. 

 Ogółem serwer już mnie nie kręci i znudził mi się teraz grają steamy a osoby z brakiem steama nie ma.  Bardzo często osoby  z steamem są bardziej doceniane niż z nonsteamem padają teksty nie stać cię na steama biedaku" ale na serio może ktoś jest biedny i nie ma na  cs steam ale nie jest to powód aby się z niego śmiać. Jeżeli chodzi o właścicieli i opiekunów jestem bardzo sceptycznie nastawiony do Kaczorka , że wykazuje zerową aktywność w życie serwera. Polkes coś tam porobi sobie przy serwerze może wprowadza zmiany , ale to z Konkursu innowacji serwera powinno też się czerpać korzyści i pomysły graczy @ snuffy  jak i inne które są tam. Został wprowadzony box z pomysłowości snuffa tylko i wyłącznie.  Dochodząc do opiekunów Elizka jest opiekunem na swoje możliwości a ADk bardzo często zachowuje się jak mały chłopiec we mgle . Opiekun ma dawać przykład a nie bawić się razem z innymi.  Dochodząc do strażników no cóż mike van t wtykson  są bardzo dobrymi strażnikami a reszta to raczej pomyłka życiowa. Może  i umieją prowadzić ale jako strażnicy bardzo często zawodzą. 

Ostatnia sprawa chciałem powiedzieć iż serwer ma graczy ale niedługo może już on umrzeć . Do widzenia 

Baśka Mostowiak życiem/./

20220320183452_1.jpg.3738f86a0af71a9872756d2db1c32d0c.jpg.ef22f7ce481f647f563e02282410d0a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ snuffy nie wyganiam każdego z serwera. W momencie gdzie wchodzi na serwer czysta patologia  jak medusa czy stasiu,  daje im wybór. albo zachowują się porządnie. albo niech idą gdzie indziej.
Co do robienia na serwerze, nie bądź hipokrytą. Przed połączeniem się dd2, na swoim nie zamknąłeś podania przez miesiąc, nie wspomnę o skonfigurowanym reunion który Ci podesłałem,
Do samego połączenia serwerów można było się łączyć jako HLTV.  Skąd wiem? Twój Admin @ Wtyksonbył u mnie pytając się, czy można to jakoś zablokować owego gracza. 
Takie przytoczenie, by patrzeć na swoje ręce zanim spojrzysz na cudze. :) 

 

Więc po 1. 
Jeśli chodzi o kulturę graczy. 

 

Spoiler

0aTqJoU.png


To, że czegoś nie widać, nie oznacza nic nie robienia w danych kierunku.
2. Byłbyś na grupie,  wiedziałbyś o nadchodzących zmianach na wrzesień, o których pisałem w czerwcu przed Twoją rezygnacją. 
Miało być to zrobione wcześniej przed resetem. Musiałem to przesunąć. Miałem wyjazd w delegację. No sorry nie zwolnię się z pracy i nie pozbawię dochodu, bo coś musi być zrobione na już.
Więc dla mnie lepiej to przełożyć. 
3. Eventy, tylko 1 osoba która zgłosiła pomysł na event sama go zrealizowała.  Dlaczego dajecie pomysły, a nikt ich nie realizuję.  No tak, my mamy to wszystko robić. My musimy mieć czas na wszystko.

4. Jeśli wskażesz  mi osobę która potrafi robić submodele. bo od czasu tej propozycji szukam osoby która mi to zrobi.  Nawet ostatnio pytałem się o to @Boski Z Polski. Też zrozum jeśli czegoś nie umiem, szukam osoby która mnie tego nauczy, jestem również gotów za to zapłacić :). Niestety chętnych nie ma.  

Gdybyś był na grupie, wiedziałbyś znacznie więcej, niż tylko powierzchownie. 

Masz też oczywiście tutaj swoję rację. Które na pewno wezmę pod uwagę. 

 
@  1.6 ma ograniczenia, W momencie gdy usunąłem wam emocje, by wgrać coś więcej na serwer, strasznie wam się nie spodobało.  Do was nie dociera ze HLDS ma ograniczenia. Chcecie mieć wszystko. 
Dając coś, trzeba z czegoś czasem zrezygnować, co większości z was to nie odpowiada. O co macie do nas pretensje. 

@Shaian Shooter bardzo mi przykro z zaistniałej sytuacji. Na przyszłość napisz skargę na takiego gracza, a na pewno zostanie rozpatrzona pozytywnie.
@ snuffy dziwisz się teraz, że w ten sposób odpisałem meduzie? No przepraszam bardzo, ale jak widać takie zachowania negatywnie wpływają na użytkowników.  Na pewno nie tylko dla niego.

@Majaczysz Wolny wyjechał na całe 2 miesiące do pracy. Nie ma możliwości wejść na PC do końca sierpnia.  Dlaczego mam podchodzić do kogoś w sposób krzywdzący. tylko dlatego, ze chce dorobić parę groszy.
Zezwoliłem w drodze wyjątku ze względu okresu wakacyjnego na taki urlop. 
Co do traktowania innych, zgodzę się z Tobą. Każdy na serwerze powinien być traktowany równo. 

Każdej osobie, która napisała w naszą stronę coś sensownego odpisałem. 
Temat pozwolę sobie zamknąć. 

I tak jak powiedziałem, zobaczycie zmiany w połowie września. 




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie