Skocz do zawartości

Zablokowane Poprawa czytelności subforów


brvtal

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza propozycja - moim zdaniem dosyć znacząca.

 

Aktualnie na wersji mobilnej subfora wyglądają tak: 

Screenshot_20210825-232108_Chrome.thumb.jpg.6fa8a862286164104906fee378994de9.jpgScreenshot_20210825-232127_Chrome.thumb.jpg.a6591bb978b351704c18cb45938037e0.jpg

Przez co jak widać na drugim SS - niezbyt wiadomo czego dotyczą dane subfora w dziale Counter Strike.

 

 Edit: już śpiący jestem i zapomniałem dodać, że chodzi mi o ułożenie ich jeden pod drugim na wersji mobilnej (chociaż pewnie mogliście wywnioskować z tego co pisałem haha)

 

Edit 2 :XD:: zauważyłem, że na wersji pc wygląda to bardzo podobnie, tytuły subforów też są przycięte. Co wy na to aby zamiast 3 kolumn na wersji PC zrobić 2 kolumny? Byłoby to bardziej czytelne, natomiast na telefonie także w wersji poziomej - 2 kolumny, a w wersji pionowej - 1 kolumna. Oczywiście jeśli da się to tak ustawić. :PWybaczcie za dodawanie wam roboty haha @ Właściciel@ Head Admin

(Nie wiem czy mogłem lecz postanowiłem Was oznaczyć, ponieważ zaszło tutaj parę zmian - info co zostało dodane jest w powodzie edycji. :D)

 

------------------------------------------------

Druga propozycja - mała edycja działów.

 

Może to wpłynąć trochę na stałych użytkowników, którzy pamiętają gdzie co się znajduje, więc nie jestem pewny tego czy się przyjmie :P

 

Chodzi o przeniesienie działu Redakcji, Konkursów oraz Ligi Typera do osobnej strefy pod "Forum Główne" np. o nazwie "Strefa Użytkowników". Wszelkie sprawy dotyczące forum znajdowałyby się wtedy w jednej strefie, a działy, które dotyczą użytkowników - w drugiej.

 

--------------------------------------------------

Trzecia propozycja - przeniesienie strzałeczki nad oddaną reputację.

 

Aktualnie strzałka przenosząca nas na górę strony przechodzi za reputacją, ale wszędzie indziej wyświetla się z przodu. (Nie wiem jak to wygląda na pc, ponieważ ss pokazuje wersję mobilną.)

Screenshot_20210825-234558_Chrome.jpg.5b464cf2099c6f3087fadf85772d0935.jpg

 

EDIT PO RAZ KOLEJNY XD @ Adrianno

Przesunięcie strzałki (bo chyba to zostało zrobione) nie równa się przenieseniu ją na przód strony :P

Dalej pokazuje się ona za znaczkiem usunięcia reakcji i teraz jeszcze zauważyłem, że w top dotacjach, administracji itd wyswietla się ona za strzałecxką wysuwającą wybór np. pomiędzy Administratorami, a Moderatorami:

 

Screenshot_20210826-200842_Chrome.jpg.9b8d7f147afeb684ae166c7d79517573.jpgScreenshot_20210826-201618_Chrome.thumb.jpg.5b9fed3aa5698b6ca3b801299c77fe8a.jpg

 

 

---------------------------------------------------

Propozycja czwarta - poprawienie błędu, który znajduje się w TOP Donotarach, a mianowicie spację w tysiącach :pepeslodki:

 

Screenshot_20210826-175006_Chrome.jpg.a2388e9647978b7b3e5ec73faae0083a.jpg

 

--------------------------------------------------

Propozycja piąta - dodanie opisów do działów w strefie gier.

 

FIFA - np. "Wybierz swój skład i poprowadź go do zwycięstwa. Strzelaj bramki przeciwnikom i wygraj mistrzostwo!"

GTA - Grand Theft Auto - np. "Nielegalne interesy, handel bronią, morderstwa, rabunki, przestępcy - a Ty? Jesteś jednym z nich i nie daj się złapać!"

 

 

 

 

To tyle ode mnie :)

Pozdrawiam, @imdxro

 

Edytowane przez imdxro
Treść "Edit 2" + propozycja 3, 4 i 5 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pierwszym się zgodzę, ale tu wystarczyłoby zmienić nazwy subfor. Zamiast np. Counter-strike media, zostawić samo media, przecież one są już w dziale dotyczącym cs, więc te nazwy z początku są, zbędne. 

 

Do drugiej sienie wypowiem,  bo mi to wisi :)

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

1. Dodane

2. Wszystko zostało dostosowane według propozycji nr 1 i 3. Nazwy poddziałów skrócone. 

3. Dodane / Umiejscowienie strzałki jest stałe. I znajduję się w tym miejscu w którym jesteśmy na forum. Jeżeli jesteś na poziomie " Administracja i Moderatorzy " to wtedy będzie na ich poziomie. Aktualnie nie powoduje żadnych błędów i złego korzystania z forum. Niczemu nie przeszkadza ;) 

4. Sprawdzimy występujący błąd i postaramy się go naprawić :) 

5. Dodane 

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie