Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Odwołanie Się Od Bana Zawansowanego Gracza: No Elo


no elo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: no elo

Nick admina:

Serwer:

Data i Godzina: przed chwila

Mapa:dd2

Opis sytuacji: Ja jako zawansowany gracz jak to zwykle pokazywałem mój wysoki poziom gry, który osiągnąłem grając w tę grę od 2k3. Uczęszczałem na liczne zawodowy gamingowe przez co mój poziom wzrósł jeszcze bardziej i opanowałem tajną technike tej gry, która pozwala zabić przeciwników w ułamek sekundy(uczyłem się od samego Jana Pawła Drugiego) Mimo tego, admin stwierdził, że czituje i zrobił mi ss.

Screeny spakowane w .rar: http://speedy.sh/EeZ34/ss-no-elo.rar

Link do bana w AmxBans: s

Wycinek z consoli:

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: DoRadCa F!naNsowy ;3

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Csowicze.pl

[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na Csowicze.pl'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:513459959'

[AMXBans] Twoje IP: '86.111.105.148'

[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahh.W 1 sek przybiegłeś na resp do TT i zabiłeś all z Scouta ? W Tym same buły.To jest żałosne UB się nie należy.Każdy potwierdzi to co widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale chyba nigdy nie widziałeś zawanoswanej gry. Powinniście mieć mokro w gacaich, że taki ZAWANSOWANY GRACZ JAK JA wszedł na wasz serwer i pokazał prawdziwy poziom tej gry. Proszę o szybkie odbanowanie.
A jeżeli twierdzisz, że w 1 sekunde przybieglem na wasz resp to masz chyba jakieś lagi albo wasz serwer jest postawiony na słabej maszynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawde jesteś niedoświadczony w tej grze, na pewno nie przegrałeś nawet w niej 100 godzin, a się tak udzielasz.
Do tego mój kolega pashaBiceps także robił takie tricki za czasów kiedy grał jeszcze w 1.6. I jeżeli uważasz, że to czeaty to się grubo mylisz ponieważ są to bugi gry, o których Valve wspomniało pashy, dlatego oni byli tacy dobrzi za czasów Golden Five, jak również dlatego ja jestem teraz takim ZAWANSOWANYM GRACZEM COUNTER STRIKE 1.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK TO MOŻLIWE, ZE GRASZ W TĘ GRE 7 LAT JAK MASZ JAKIES 12-14 LAT? POWIEDŹ MI TO? FAJNIE DZIECIŃSTWO.
Do tego możesz się spytać mojego mistrzas, który mnie nauczał gry w tę grę JANA PAWŁA DRUGIEGO to dzięki niemu osiągnąłem taki wysoki poziom. szanuje go bardzo. A ty nadal wykłócaj się mały gówniarzu o to, że znasz lepiej tę grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Strefa banówOdwołaj się od bana!"

do

"ŚmietnikArchiwum".

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie