Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane skarga na gracza KloZer


jam eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: szybkigrzesiu

 

Nick gracza oskarżonego: KloZer

 

Powód skargi:  Zacznę od tego, że oskarżony gracz praktycznie codziennie wchodzi na serwer o późnych godzinach czeka, aż będzie pusty serwer i dołączają do niego inni gracze i wtedy gdy już wszyscy są to robi jeden w ct fk zeby następny mógł dostać życzenie, a reszta obstawia na niego wszystko i wtedy się podkłada tak zwane Farmienie Szlugów, a gdy ktoś jest na serwerze tak jak ja ostatnio z OzilProzil, to zauważyliśmy, że siedzą na ts'się i podpowiadają sobie np. ostatnia reakcje itp. już nie wspomnę o faworyzacji graczy z ts'a. 

 

PS. mozna to zauważyć po jego top15 życzeń ponieważ jeszcze 3dni temu go nie bylo w top15 a juz jest top3

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): niestety nie mam zadnego dema ani screenow ale swiadkiem jest OzilProzil tamtejszy strażnik 

 

Czas zdarzenia:  Niestety nie jestem pewny godziny ale wtedy kiedy bylem z ozilem byla wtedy podajże sobota pozna godzina moze ozil bedzie pamietal 

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. demko lub jakikolwiek dowód to podstawa podczas badania czy analizowania jakiejkolwiek skargi, niestety tak jak widzimy nie jest podane nic z tych rzeczy które mogłyby pomóc w rozpatrzeniu owej skargi. Drugą sprawą jest oskarżenie podpowiadania sobie na ts, jest to nie prawda. Faktem jest, iż spędzam sporo czasu na ts'ie ze względu na to że zżyliśmy się z pewną grupką chłopaków i grywamy sobie w różnego typu gry jak i na serwerze przez wzgląd na dobrą atmosferę i ciekawszą rozgrywkę. Dodatkowo zaznaczę iż zawsze gdy jestem w ct staram się patrzeć na ludzi jak najbardziej obiektywnie mogę, staram się nie patrzeć na kogoś przez pryzmat jakiś wspólnych problemów mimo że nie jest to czasem łatwe, ponieważ nie raz druga strona niestety tak działa.  Moim subiektywnym zdaniem skarga powinna być odrzucona i ewentualnie ponownie rozpatrzona w momencie gdy pojawi się jakikolwiek dowód w sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KloZer napisał:

Witam. demko lub jakikolwiek dowód to podstawa podczas badania czy analizowania jakiejkolwiek skargi, niestety tak jak widzimy nie jest podane nic z tych rzeczy które mogłyby pomóc w rozpatrzeniu owej skargi. Drugą sprawą jest oskarżenie podpowiadania sobie na ts, jest to nie prawda. Faktem jest, iż spędzam sporo czasu na ts'ie ze względu na to że zżyliśmy się z pewną grupką chłopaków i grywamy sobie w różnego typu gry jak i na serwerze przez wzgląd na dobrą atmosferę i ciekawszą rozgrywkę. Dodatkowo zaznaczę iż zawsze gdy jestem w ct staram się patrzeć na ludzi jak najbardziej obiektywnie mogę, staram się nie patrzeć na kogoś przez pryzmat jakiś wspólnych problemów mimo że nie jest to czasem łatwe, ponieważ nie raz druga strona niestety tak działa.  Moim subiektywnym zdaniem skarga powinna być odrzucona i ewentualnie ponownie rozpatrzona w momencie gdy pojawi się jakikolwiek dowód w sprawie.

ależ spokojnie demo jest już oglądane przez opiekuna 

 

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrania z HLTV : 5 przykładowych

1. mapa jb_community 2021-08-14 01:10 - 02:07

2. mapa jail_event 2021-08-14 02:07 - 03:15

3. mapa jb_sectorbg 2021-08-16 02:08  - 02:42    

4. mapa jb_beauty 2021-08-15 04:45 - 05:55    

5. mapa jail_armageddon 2021-08-14 03:15 - 04:55

 

W godzinach nocnych ewidentne mass FK, zabijanie TT bez poleceń, farmienie waluty serwerowej po przez ustawione pojedynki.

Gracze:

1. szybkigrzesiu

2. sTz Meduza

3. KloZer

4.Nitrox

5.MementoMori

6.Komornik Szymon

7. wicki

8. pro100wryj

 

 

Cytat

KloZer -01:36:27- 'say' "gdy on na ciebie stawia 10k szlugow"
KloZer -01:36:31- 'say' "ty za pojedynek dostajesz 500"

KloZer -01:41:22- 'say' "nie skam wejdz sobie w spectate i patrz jak mu rosna szlugi"

KloZer -01:42:25- 'say' "widzisz to jest biznes"

KloZer -01:42:56- 'say' "meduza dawaj mu szlugi bo im wiecej postawi tym wiecej bedziesz dostawal"

 

4. Działanie na szkodę serwera - Ban od 3 godzin do 1 tygodnia.

 

Wszyscy w/w zostają ukarani banem na CT, oraz zgodnie z taryfikatorem 24h na przemyślenie swojego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie