Skocz do zawartości

Zablokowane Rezygnacja Kundelek <3


SKASUJ KONTOPLS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KuNDel

 Z jakiej rangi rezygnujesz?: NA 
Powód: Powód? Hmm to chyba wiadomy jest że na tym Teamspeaku siedzi dużo osób z wyjebaną w kosmos wyobraźnią :) I bóg wie jakim wyimaginowanym charakterem, szczerze poznałem wielu miłych i sympatycznych osóbek ale ale to nie znaczącą ilość, prawda jest taka że na Teamspeaku są grupki które jeśli twoja osoba się im nie spodoba będą cie nagrywali, podkablowali ogólnie no ch*jowe towarzystwo :) Więc z początku myślisz uu ale fajni ludzi uu a po jakimś czasie u obraził się "pytam czemu" To nic nie mówi XD po czym cała strefa jest 60sionami :) Także to jest taki mały poradnik dla przyszłych adminów/użytkowników ts, Nie bądzcie piczkami. ktoś was obraził banujcie ktoś coś zrobił banujcie wywalone czy ktoś się przejmuje :) Z góry chciałbym podziękować kilku osóbkom :) @ polkes @ Kaczorekk za to że byli tymi fajnymi starszymi adminami :) Oraz pozdrawiam całą administrację czule :) I także całe JB :) A strefe DD2#3 JE##C :) Pozdrawiam zawsze miły i usmiechniety Kundelek :) A powód to jest taki że nie siedze z ludzmi fejkowymi i ogólnie to wole siedzieć teraz na discordzie. No i tyle takie małe pożegnanie ode mnie :)  BUZIAKI  A i coś jeszcze na koniec :) Tam źle powiedziałem xD że Je##c całe DD2#3 "tak zwane u szwagra"   są pewne osóbki które sa miłe :) Pozdrawiam i pale z tą lote <3 

A I KOCHAM @ .WERKA.I @Monike (shattzii czy jakoś tak XD) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no nie wiem Kundel co z Tobą, ale trzeba Ci przypomnieć kilka spraw. 

 

 

1. Nadużywanie uprawnień rang premium przed złożeniem podania na admina. Przykładowo wchodzenie na kanały prywatne, gdzie właściciel nie chciał Cię widzieć. 

2. Przerzucanie osób na kanały prywatne bez zgody właściciela. 

3. Przerzucanie osób na strefy prywatne, które miały zakaz od właściciela strefy. 

4. Podszywanie się pod osobę, która miała problem z usługą, co doprowadziło do tego, że dostałeś usługę na serwerze oraz do kilku nieprzyjemnych sytuacji. 

5. Organizowałeś konkurs na ts3 i w ogóle na niego nie przyszedłeś. Nawet słowa nie dałeś oraz dodatkowo obraziłaś część jury, która była zła. 

6. Przerzucanie swojej tożsamości na kanały i puszczenie muzyki czy pisanie bzdur. 

7. Wchodzenie po alkoholu i robienie syfu. 

8. Groźby banów bo ktoś nie podzielał Twojego zdania. 

 

Kundel 2k21 lipiec.

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ranga_odebrana.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie